Najpiękniejsz pisanka po raz XV

Chełmiński Dom Kultury przy współpracy Muzeum Ziemi Chełmińskiej oraz Starostwa Powiatowego w Chełmnie po raz XV zorganizował konkurs plastyczny na „Najpiękniejszą Pisankę”. W sali ślubów otwarto wystawę nadesłanych prac a 24 marca wręczono nagrody za najpiękniejsze pisanki.

_DSC0049

foto;PITREX

Jury w składzie: Dorota Beska – Starostwo Powiatowe w Chełmnie, Joanna Koenner – Muzeum Ziemi Chełmińskiej, Regina Gargol – Chełmiński Dom Kultury oraz Ewa Otwinowska – Chełmiński Dom Kultury po obejrzeniu i wnikliwej ocenie 527 prac konkursowych nadesłanych z 22 placówek oraz prac nadesłanych indywidualnie zdecydowało przyznać:

_DSC0042

Foto PITREX

– 5 równorzędnych nagród oraz dyplomy

w kategorii przedszkolnej (4-6 lat):

 

  1. Łukasz Pawlak – Przedszkole Niepubliczne „Pinokio” Chełmno

  2. Klaudia Walaszkowska – Szkoła Podstawowa kl „O” Trzebczyk

  3. Klaudia Rydzewska – Przedszkole Niepubliczne „Tęczowy Zakątek” Chełmno

  4. Amelia Buczak – Przedszkole Niepubliczne „Calineczka” Chełmno

  5. Oliwia Winczyk – Szkoła Podstawowa Małe Czyste

_DSC0053

foto:Pitrex

– 4 równorzędne nagrody oraz dyplomy

w kategorii szkolnej (7-11 lat):

  1. Jagoda Soszyńska – Szkoła Podstawowa nr 2 Chełmno

  2. Julia Banaszek – GOK Papowo Biskupie

  3. Karolina Osińska – Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa Lisewo

  4. Artur Szymański – Dom Dziecka Chełmno

_DSC0055

foto: Pitrex

– 5 równorzędnych nagród oraz dyplomy

w kategorii szkolnej (12-16 lat):

  1. Agnieszka Stalmirska – Zespół Szkół Starogród

  2. Aleksander Rożek – Szkoła Podstawowa nr 2 Chełmno

  3. Paulina Rożek – Gimnazjum nr 1 Chełmno

  4. Agnieszka Hara – Publiczne Gimnazjum Podwiesk

  5. Julia Obczyńska – Zespół Szkół Starogród

w kategorii dorośli (pow. 16 lat ) jury przyznało I, II i III miejsce oraz dyplomy:

 

I – miejsce – Ryszard Glegoła – Wrocław (Gmina Wisznia Mała)

II – miejsce – Anna Banaszek – GOK Papowo Biskupie

III – miejsce – Urszula Kozłowska – GOK Unisław

Wszystkie instytucje kultury, które zgłosiły się do udziału w Konkursie otrzymują pamiątkowe dyplomy:

 

  1. Gminny Ośrodek Kultury Papowo Biskupie
  2. ZSO Gminne Gimnazjum Lisewo
  3. Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa Lisewo
  4. Szkoła Podstawowa Krusin
  5. Przedszkole Niepubliczne „Calineczka” Chełmno
  6. Przedszkole Niepubliczne „Brzdąc” Chełmno
  7. Przedszkole Niepubliczne „Pinokio” Chełmno
  8. Miejskie Przedszkole „Tęczowy Zakątek” Chełmno
  9. Dom Dziecka Chełmno
  10. Szkoła Podstawowa nr 2 Chełmno
  11. Szkoła Podstawowa nr 1 Chełmno
  12. Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno
  13. Szkoła Podstawowa Małe Łunawy
  14. Szkoła Podstawowa Małe Czyste
  15. Gimnazjum nr 1 Chełmno
  16. Zespół Publicznych Szkół Kijewo Królewskie
  17. Szkoła Podstawowa Trzebczyk
  18. GOK Unisław
  19. Gimnazjum nr 2 Chełmno
  20. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Chełmno
  21. Publiczne Gimnazjum Podwiesk
  22. Świetlica Środowiskowa Lisewo

     

    Foto Chdk

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u