Druga przegrana naszych III ligowców

Chełminianka Chełmno przegrała 1:2 (0:2) ze Startem Warlubie w pierwszym meczu w III-lidze przed własną publicznością.

Po wyjściu zawodników na murawę piłkarzom Chełminianki Chełmno został wręczony puchar za awans do III ligi. Następnie przybyli na stadion uczcili minutą ciszy pamięć zmarłego na początku lipca Józefa Ciska, wieloletniego kibica KS-u, który nie doczekał gry swojej ukochanej drużyny w wyższej klasie rozgrywkowej. W kadrze na to spotkanie znalazło się dwóch kolejnych nowych piłkarzy: Piotr Murawski  oraz bramkarz — Karol Wyrąbkiewicz. Murawski powrócił po półrocznej przerwie z Victorii Lisewo, a Karol występował przedtem w młodzieżowych ekipach Wdy Świecie.  Nowy goalkeeper chełmnian jest synem Macieja Wyrąbkiewicza, zajmującego się obecnie trenowaniem bramkarzy w Chełmniance? (INFO: KS Chełmininka)