Chełmno w jesiennej szacie – rozwiązanie

10 listopada 2015 r. nastąpiło rozstrzygnięcie VII Konkursu Plastycznego i Fotograficznego pt. „CHEŁMNO W JESIENNEJ SZACIE””. Konkurs został zorganizowany przez Chełmiński Dom Kultury. Ze względu na to, że na konkurs nadesłanych zostało wiele przepięknych, kolorowych prac (114 plastycznych i 122 fotograficznych), Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie. Jurorzy brali pod uwagę pomysł, różnorodność technik i materiałów, wykorzystanych w pracy. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach, zdecydowano wyróżnić następujące prace:

KONKURS PLASTYCZNY
kat. 4 – 6 lat
I miejsce – Agata Halik /Szkoła Podstawowa Kolno/
II miejsce – Elizabet Arabadzhieva /Szkoła Podstawowa Trzebczyk/
III miejsce – Klara Motylewska /Niepubliczne Przedszkole „Brzdąc” Chełmno/
wyróżnienie:
1. Michalina Boś /Szkoła Podstawowa Kolno/
2. Anna Brzozek /Szkoła Podstawowa Kolno/

kat. 7 – 12 lat
I miejsce – Agnieszka Gmińska /Szkoła Podstawowa Kolno/
I miejsce – Lidia Lenard /Szkoła Podstawowa nr 4 Lublin/
II miejsce – Anna Ośmiałowska /Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno/
III miejsce – Meagan Matus /Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno/
wyróżnienie:
1. Igor Grzeszczak /Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno/
2. Marta Puzowska

kat. 13 – 15 lat
I miejsce – Anna Dąbrowska /1 L.O. – ZSO nr 1 Chełmno/
II miejsce – Katarzyna Warmuz /MCKiE „Dom Harcerza” Zielona Góra/
III miejsce – Julia Piekarczyk /Gimnazjum nr 1 Chełmno/
III miejsce – Ewelina Rusak /ZPS – Gimnazjum Kijewo Królewskie/
wyróżnienie:
1. Patrycja Oller /Gimnazjum nr 2 Chełmno/

kat. dorośli
I miejsce – Renata Gruźlewska /UTW Chełmno/
II miejsce – Lidia Piesik /UTW Chełmno/
III miejsce – Krystyna Steczeń /UTW Chełmno/
wyróżnienie:
1. Jadwiga Prełowska /UTW Chełmno/
2. Roman Marks /UTW Chełmno/

KONKURS FOTOGRAFICZNY
kat. do18 lat 3 x NAGRODY RÓWNORZĘDNE
1. Paweł Szulc /Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Chełmno/
2. Wiktor Kulewski /Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno/
3. Paulina Bulińska /Gimnazjum nr 1 Chełmno/
wyróżnienie:
1. Mikołaj Paczkowski /Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno/
2. Marta Osińska /Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno/

kat. pow 18 lat
I miejsce – Robert Borowski /Chełmno/

Wręczenie nagród oraz dyplomów dla laureatów konkursu odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Walentego Fijałka w Chełmnie w dniu 19 listopada br. o godz. 16.00, gdzie na wystawie można było podziwiać nagrodzone prace.

Uczestnictwo w konkursie zgłosiło 15 placówek:
Szkoła Podstawowa Kolno,Szkoła Podstawowa Trzebczyk, Niepubliczne Przedszkole „Brzdąc”, Przedszkole Niepubliczne „Bajka”, Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno,
Chełmiński Dom Kultury, UTW Chełmno, Gimnazjum nr 1 Chełmno, Gimnazjum Kijewo Królewskie, Gimnazjum Podwiesk, ZSO nr 1 Chełmno, MCKiE „Dom Harcerza” Zielona Góra, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Chełmno, Szkoła Podstawowa Małe Łunawy, Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublinie, Gimnazjum nr 2 w Koluszkach

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w tegorocznej edycji naszego konkursu a laureatom serdecznie dziękujemy.

Chełmno w szacie_2015_f_1 Chełmno w szacie_2015_f_2 Chełmno w szacie_2015_f_3 Chełmno w szacie_2015_f_4 Chełmno w szacie_2015_f_5 Chełmno w szacie_2015_f_6 Chełmno w szacie_2015_f_7 Chełmno w szacie_2015_f_8 Chełmno w szacie_2015_f_9 Chełmno w szacie_2015_f_10 Chełmno w szacie_2015_f_11

źródło: ChDK

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u