Wizyty duszpasterskie parafii pw. WNMP i Św. Józefa

Parafia pw. WNMP (fara)

27.12.2016 Wtorek
Klamry, Dołki ( od godz. 9.00)

28.12.2016 Środa
Nowe Dobra i Uść (od godz. 10.00), nad Groblą i ul. Wiklinowa (od godz. 14.00)

29.12.2016 Czwartek
Brzozowo obie strony ulicy z kierunku Chełmna do skrzyżowania przed szkołą oraz domy przy drodze do Osnowa (od godz. 10.00). ul. Chabrowa (od. godz. 15.30)

30.12.2016 Piątek
Pozostała część Brzozowa, Parowy (od godz. 10.00), ul. Gorczyckiego (od 15.30)

31.12.2016 Sobota
Sylwester

1.01.2017 Niedziela
Nowy Rok

2.01.2017 Poniedziałek
ul. Kwiatowa, Konwaliowa i Storczykowa (od. godz. 15.30)

3.01.2017 Wtorek
ul. Toruńska numery parzyste (od 15.30)

4.01.2017 Środa
ul. Toruńska numery nieparzyste (od godz. 14.00)

5.01.2017 Czwartek
ul. Rydygiera, Piotra Skargi, Św. Ducha (od godz. 15.30)

6.01.2017 Piątek
Trzech Króli (spotkanie kolędowe wspólnot parafialnych)

7.01.2017 Sobota
Osnowo (od godz. 10.00), ul. Kolibrowa , Słowicza i Orla, Gołębia i Żurawia (od godz. 14.00)

8.01. 2017 Niedziela
ul. Chociszewskiego 3 i 5, Danielewskiego i Fiałka domki (od godz.14.30)

9.01.2017 Poniedziałek
ul. Osnowska, Jaskółcza, Bociania, Strusia od godz. (15.30)

10.01.2017 Wtorek
ul. Jastrzębia, nad Browiną, Krucza, Sowia i Sokola (od godz. 15.30 )

11.01.2017 Środa
ul. Chociszewskiego 6,7,8 (od godz. 15.30)

12.01.2017 Czwartek
ul. Klasztorna i Kościelna (od godz. 15.30)

13.01.2017 Piątek
ul. Poprzeczna i Rybacka (od godz. 15.30)

14.01.2017 Sobota
ul. Kilińskiego, Okrężna, Ogrodowa, Szara, Jastrzębskiego, Panieńska, Zielona, Żeglarska, Leśna, Łąkowa i Portowa (od Godz. 14.00)

15.01.2017 Niedziela
ul. Fiałka 1, 3, 5 (od godz. 14.30)

16.01.2017 Poniedziałek
ul. Rynkowa i Rycerska (od godz. 15.30)

17.01.2017 Wtorek
ul. Dominikańska (od godz. 15.30)

18.01.2017 Środa
ul. Podgórna i Stroma, Hallera i Wałowa (od godz. 15.30)

19.01.2017 Czwartek
ul. 22 stycznia – numery nieparzyste(od godz. 15.30)

20.01.2017 Piątek
ul. 22 stycznia – numery parzyste  (od godz. 15.30)

21.01.2017 Sobota
ul. Powiśle – działki od  godz. 10.00 prosimy czekać na księdza przy domu działkowca) , ul. Wodna numery parzyste (od godz. 14.00)

22.01.2017 Niedziela
ul. Wodna numery nieparzyste (od godz. 14.30)

23.01.2017 Poniedziałek
ul. Biskupia (od godz. 15.30)

24.01.2017 Wtorek
ul. Rynek (od godz. 15.30)

25.01.2017 Środa
ul. Szkolna i Franciszkańska (od godz. 15.30)

26.01.2017 Czwartek
ul. Łunawska, Kamionka, Stare Planty (od godz. 15.30)

27.01.2017 Piątek
ul. Grudziądzka i Podmurna (od godz. 15.30)

28.01.2017 Sobota
Kolędy dodatkowe

źródło: strona parafii

 

Parafia pw. Św. Józefa

poniedziałek 2 stycznia
Polna 1 – 31

wtorek 3 stycznia
Polna 33, 35, 37, Łożyńskiego

środa 4 stycznia
Kolonia Wilsona i Ustronie, Wojska Polskiego

czwartek 5 stycznia
Jana Pawła II, Polna 43, 45, Plac Wolności + Blok Wojskowy, Słoneczna

sobota 7 stycznia
Grubno, Kościuszki, Krótka, Prosta, Zakole, Pod Skarpą

poniedziałek 9 stycznia
Skłodowskiej 1, 4, 7, 8, 11 + Bloki Wojskowe

wtorek 10 stycznia
Skłodowskiej 9, 10, 12, 13, 14, 15

środa 11 stycznia
Dworcowa, Słowackiego

czwartek 12 stycznia
Powstańców Wielkopolskich, Szosa Grudziądzka, Młyńska

piątek 13 stycznia
Wysoka, Parowa, Planty, Aleja 3 Maja, Łunawska, Dworzyska, Parkowa, Studzienna, Podgórna, Cegielniana, Nadrzeczna

sobota 14 stycznia
Lipowa, Czereśniowa, Śliwowa, Brzoskwiniowa, Wiśniowa, Morelowa, Świętojerska, Brzozowa, Wybudowanie

poniedziałek 16 stycznia
Raszei

wtorek 17 stycznia
Kopernika 1, 2, 3, 4

środa 18 stycznia
Kopernika 5, 7, 8, 9, 10 i kolęda na życzenie

źródło: strona parafii

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u