Jubileuszowe spotkania seniorów

X Chełmińskie Spotkania Klubów Seniorów „Złoty, jesienny liść” za nami. W niedzielę /13  października 2013 r./ w Kinoteatrze Rondo, odbyły się kolejne, jubileuszowe przesłuchania wokalnych talentów w kategorii seniorów.

Jury w składzie Aleksandra Gasin, Patrycja Błaszak oraz przewodniczący Roman Fieberg po przesłuchaniu prawie trzydziestu zespołów postanowiło wyróżnić następujące zespoły: „Czerwone Róże” z Bądkowa, „Solecczanie” z Solca Kujawskiego, „Nasze wspomnienia” z Unisławia, Kabaret Teatr Form Różnych „Nasza Klasa” z Bydgoszczy.

_DSC0055

W kategorii soliści i duety trzecie miejsce trafiło do Elżbiety Figas z Bądkowa, drugie przyznano Annie Pawlikowskiej z Bydgoszczy. Wokalistką jubileuszowego spotkania seniorów została Ewa Kamprowska również z Bydgoszczy. Obie panie są wokalistkami chóru kameralnego „Belcanto”.

W kategorii zespołów wokalnych i chórów trzecie miejsce wyśpiewały „Kociewianki” ze Świecia nad Wisłą. Drugie zasłużone miejsce odebrał chór kameralny „Belcanto” z Klubu „Uniwerek”. Prym w tej kategorii zdaniem jurorów przejęły chełmińskie „Nowalijki”. Zaszczytna nagroda Grand Prix tegorocznych Spotkań przyznana została zespołowi „GNIEWKOWIANIE” z Gniewkowa.

_DSC0529

Wydarzenie to udowodniło, iż nie jest tylko popisem zdolności wokalno – instrumentalnych ale również niepowtarzalną szansą na dobrą zabawę, spotkanie z przyjaciółmi oraz poznanie ludzi o tej samej pasji. Podczas przesłuchań w holu Ronda przez cały czas trwała prezentacja rękodzieła seniorów z okolic. Na zakończenie wystąpił wyróżniony Kabaret Teatr Form Różnych „Nasza Klasa” z Klubu Seniora „Uniwerek” z Bydgoszczy. W oczekiwaniu na werdykt gości bawił zespół wokalno – instrumentalny „KARO” z Chełmińskiego Domu Kultury wyróżniony w tegorocznym Festiwalu Piosenki Biesiadnej i Regionalnej w Chełmnie./text Kamila Cieślewicz CHDK/

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTOREPORTAŻU  Z IMPREZY

 

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u