Kolejny Festiwal Piosenki Biesiadnej za nami…

To już 17 lat trwają zmagania w Festiwalu Piosenki Biesiadnej ,pierwsze festiwale odbywały się w kinoteatrze Rondo, kolejne na rynku , a od kilku lat rywalizacja zespołów grających muzykę do tańca odbywa się w amfiteatrze.

W tym roku do boju o Grand Prix mikrofon burmistrza Chełmna przystąpiły cztery zespoły „Karo” z Chełmna, „Savoy” z Korytowa, „Impuls” z Chełmna i „Meteor” z Koronowa. Na scenie zaprezentowały się także „Nowalijki” z CHDK, które wraz z Aleksandrą Gasin ze Szkoły Muzycznej w Chełmnie zasiadły w Jury przeglądu i oceniały zmagania zespołów,

 _DSC0079

Ponadto na scenie amfiteatry wystąpiła grupa „Break Dance”, DJ Sid, a tanecznie goście, Zespół Tańca Ludowego „Dudaryki” z Mińska na Białorusi.

 _DSC0349

 Na placu przed amfiteatrem każdy mógł też wejść do symulatora dachowania w ramach akcji „Bezpiecznie z Agatką na wakacjach”, poznać wozy bojowe straży pożarnej a najmłodsi zabawić się w mini wesołym miasteczku. Jury wraz z publicznością była w tym roku jednomyślna, Festiwalowe Grand Prix, a także i nagroda publiczności przypadła grupie „Savoy” z Korytowa. Tradycyjnie na zakończenie festiwalowych zmagań wystąpiła gwiazda muzyki Disco Polo, w tym roku była to grupa „Voyager”

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

3 komentarze to “Kolejny Festiwal Piosenki Biesiadnej za nami…”

  1. Janusz Kocik pisze:

    fajna imprezka

  2. za mojch czasow tego nie bylo,,,, a szkoda,,,

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u