Kolejny kurs komputerowy dla słuchaczy UTW “Komputer oknem na świat”

            Pierwsi słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Chełmińskim Domu Kultury  w Chełmnie mieli możliwość uczestniczenia w jednym z kursów komputerowych organizowanych przez Chełmiński Punkt Informacyjny Biura Pana Posła do Parlamentu Europejskiego Janusza Zemke. Zajęcia prowadzone są nieodpłatnie, co ogromnie ułatwia dostęp do wiedzy osobom w okresie późnej dorosłości.  Wszyscy uczestniczący w zajęciach słuchacze naszego UTW podkreślają wspaniałą atmosferę panującą na zajęciach i możliwość indywidualnego, bezpośredniego kontaktu z wykładowcą. Grupy uczestników są pięcioosobowe, dzięki czemu nauczyciel ma możliwość poświęcenia czasu każdemu z osobna. Jest to niewątpliwie ogromną zaletą tych zajęć. W imieniu wszystkich słuchaczy – serdecznie dziękujemy!

Obecnie w warsztatach uczestniczy kolejna grupa z UTW. Do udziału w zajęciach zgłosiło się 21 osób.

 

chelmno_kursX

Na załączonym zdjęciu zakończenie kursu “Komputer oknem na świat” w chełmińskiej grupie, w której zajęcia prowadził wolontariusz Hubert Sierociński oraz  opiekun działalności edukacyjnej w Punkcie Informacyjnym Posła w Chełmnie – Józef Welter. Więcej informacji na stronie:

 http://www.janusz-zemke.pl/

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u