Kolejny wypadek na górze w Klęczkowie

Jedna osoba zginęła w wyniku wypadku drogowego w dniu 25 czerwca w Klęczkowie. Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do Powiatowego Stanowiska Kierowania o godz. 13:27.

Na miejsce udały się dwa zastępy z JRG Chełmno oraz zadysponowano OSP Robakowo. Po dojeździe zastano samochód dostawczy VW LT po zderzeniu bocznym z samochodem ciężarowym z naczepą marki Volvo.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 Samochód dostawczy znajdował się na barierce ochronnej blokując przejazd pasem ruchu w kierunku Stolna. Samochód ciężarowy na prawym pasie ruchu w kierunku Grudziądza z uszkodzoną plandeką i jej konstrukcją po stronie lewej pojazdu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na miejscu dotarły trzy zastępy PSP z Grudziądza, zespół Pogotowia Ratunkowego oraz Policja. Lekarz stwierdził zgon kierowcy samochodu dostawczego, kierowca zestawu ciężarowego bez obrażeń. Ruch na drodze DK55 w tym czasie był całkowicie wstrzymany, Policja zorganizowała objazdy. Działania jednostek PSP i OSP trwały łącznie blisko 4 godziny.

TEXT I FOTO: KPPSP

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u