KULINARNY PODRYW – Konkurs

 

GORĄCY (BO CZAS TYLKO DO 8 LUTEGO!) KONKURS TYLKO DLA DOROSŁYCH, W KTÓRYM NAGRODAMI SĄ ROMANTYCZNE KOLACJE DLA PAR W CHEŁMNIE – MIEŚCIE ZAKOCHANYCH, W DNIU ŚW. WALENTEGO

Przed tegorocznymi walentynkami zapraszamy wszystkich dorosłych do pochwalenia się na łamach „Czasu Chełmna” I Czasu Świecia” swoimi kulinarnymi sposobami uwodzenia ukochanych. A zdradzić swój patent warto, bo nagrodą dla autorów trzech najpiękniej opisanych miłosnych potraw są romantyczne randki w płatkach róż i w słodkim anturażu w chełmińskiej Vanilia Cafe przy ul. Grudziądzkiej 1 w dniu św. Walentego.

Żeby wziąć udział w miłosnych zmaganiach, w których nagrody funduje Chełmiński Dom Kultury, organizator tegorocznych walentynek, nie wystarczy podanie przepisu na ulubioną potrawę naszego ukochanego czy ukochanej. Ocenie będzie podlegał przede wszystkim język, jakim opiszecie danie, jego przygotowanie oraz sposób i okoliczności podania.

_DSC0216

To ma być kulinarny podryw, miłosne wyznanie na talerzu, pachnąca rewolucja, bezkarne miłosne zamieszanie. Najważniejsze jest, by rozgrzać pasję miłowania. Ci, którzy kochają, wiedzą, że można to zrobić zwykłą poranną owsianką.

Wszyscy, którzy chcą się podzielić miłosnymi smakami i wziąć udział w konkursie, powinni dostarczyć do redakcji „Czasu” (mieszczącej się w Chełmnie przy ul. Grudziądzkiej 25, w Świeciu przy ul. Wojska Polskiego 91) osobiście lub e-mailowo na adres czaschelmna@gazeta.pl lub czasswiecia@gazeta.pl (hasło: kulinarny podryw w tytule e-maila) swój przepis na gotowanie miłości (koniecznie z numerem telefonu!) do 8 lutego do godz. 10.

Następnego dnia podczas pokazu filmów miłosnych „Zawsze będziemy mieć Paryż” w chełmińskim kinie Rondo miłującym w najbardziej ujmujący sposób kucharzom wręczymy zaproszenia na randkę (dzień wcześniej zwycięzców konkursu powiadomimy telefonicznie), a na łamach „Czasu Chełmna” i „Czasu Świecia” opublikujemy nagrodzone kulinarne podrywy.

Zapraszamy do zabawy w imieniu redakcji „Czasu Chełmna”, „Czasu Świecia” i ChDK.

_DSC0250

 

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u