Lubisz dyskusje, sprawdź się w TV Puls!

Puls Polski” – wiosną rusza nowy talk show w Telewizji Puls. Już teraz widzowie z całej Polski mogą nadsyłać do programu swoje zgłoszenia. Może w Chełmnie znajdą się chętni zaistnieć w TV.

W wiosennej ramówce Telewizji Puls pojawi się nowy program, który połączy elementy tradycyjnego talk show i reality show, a jego głównymi bohaterami będą widzowie spierający się na wizji na tematy społecznie ważne, budzące emocje.

Dowiemy się co przeciętny Kowalski myśli o związkach partnerskich, o euro, upartyjnieniu gospodarki, PZPN-ie, o lewych zwolnieniach, Kościele czy fotoradarach.

– Ale najciekawsze będzie to – tłumaczy Radek Kobiałko, producent kreatywny stacji i reżyser programu – że w trakcie dyskusji zobaczymy na ekranie puls każdego uczestnika. Dzięki czemu przekonamy się, czy naprawdę jest zaangażowany w problem czy tylko udaje na potrzeby programu. Poznamy prawdziwe emocje Polaków. Dowiemy się, co doprowadza naszą krew do wrzenia, a co nas ani ziębi, ani grzeje.

– Puls Polski to nowy innowacyjny format, którego bohaterami będą zwykli ludzie. Chcemy dać Polakom możliwość swobodnej wypowiedzi na tematy dla nich ważne i kontrowersyjne. Złamiemy tym samym monopol celebrytów i ekspertów, prezentując wiele tematów omijanych przez media głównego nurtu – komentuje Dariusz Dąbski, prezes TV Puls.

Nie znaczy to jednak, że w programie nie będzie w ogóle ekspertów. Ich opinie zostaną skonfrontowane z poglądami uczestników dyskusji. „Pulsu Polski” zagości na antenie TV Puls już wiosną.

Producenci programu cały czas szukają uczestników. Zależy im na osobach, które potrafią prowadzić ostre, ale kulturalne dyskusje, mają mocne, wyraziste poglądy, potrafią postawić na swoim, mają dobre pomysły na Polskę. No i najważniejsze – nie boją się kamery. Na castingi zapraszają mieszkańców wszystkich regionów w Polsce.

Formularz zgłoszenia do programu dostępny jest na stronie http://tvpuls.pl/programy/puls-polski/ankieta

 

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u