Street Revit – sonda

 

Sami zadecydujcie o wyglądzie AMFITEATRU! Projekt z największą ilością głosów zostanie przeniesiony 23-24.08.13 na front sceny w amfiteatrze! Ostateczne rozstrzygnięcie plebiscytu 20.08.13 

Projekt Street Revit  czyli Chełmno w graffiti malowane realizowany jest w ramach konkursu grantowego “Działaj lokalnie VIII”.
Projekt ma na celu aktywizowanie lokalnej społeczności  i wyłonienia lokalnych liderów. Wcześniej pisaliśmy już o projekcie Street Revit – czyli Chełmno w graffiti malowane.

 

Na Państwa opinie czekamy od 1 sierpnia (godzina 0.00) do 20 sierpnia (godzina 23.59.59), wybrać można tylko jedną z poniższych propozycji:

Projekt A:

amfiteatr1.1

 

 

Projekt B:

amfiteatr1.2

 

 

Projekt C:

amfiteatr1.3

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

6 komentarzy to “Street Revit – sonda”

  1. Żadne z powyższych do mnie nie przemawia 🙁

  2. Projekt sam w sobie jest świetną sprawą ! Kolorujemy miasto 🙂 Amfiteatr potrzebuje "odnowy", wszystko na wieelki plus 🙂 Ale żadna z przedstawionych propozycji, tj.: A, B, C do mnie nie przemawia… Noooo może trochę "tu żyję i maluję", trochę.

  3. Pomysł prześwietny. niestety żadna z propozycji moim zdaniem nie pasuje do chełmińskiego amfiku.:)

  4. pomysł jak najbardziej ale popieram zdanie poprzedników nie te projekty może coś związane z CCH np jakiś wypasiony graff "CCH- miasto zakochańców"

  5. Tak jak piszesz… inicjatywa super, pomysły do wymiany! 🙂

  6. Moim zdaniem to powinien być uniwersalny slogan, np taki jak proponuje Sebastian. Na Amfiku to różne imprezy są, dobrze jakby to mogło do nich pasować. Hasło "tu żyję i maluję" bardziej nadaje się na jakiś plenerowy wernisaż

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u