Street Revit

Graficiarska inicjatywa w mieście Zakochanych pod nazwą Street Revit czyli Chełmno w graffiti malowane rozpoczęła się warsztatami prowadzonymi przez Macieja Bukowskiego.

 

15 i 19 sierpnia, młodsi i starsi kreatywni, którzy chcieliby coś „zmalować” dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat powstawania graffiti. Uczestnicy przygotowali projekty graficzne, które będą realizować w ramach projektu. Pierwsze prace od wtorku /23.07/ powstają na klatce schodowej w Chełmińskim Domu Kultury.

GE DIGITAL CAMERA

Na uczestników czeka również przestrzeń miejska, konkretniej podest oraz schody amfiteatru. Znajdzie się tam projekt graffiti, który zwycięży w naszym plebiscycie. Po jego rozstrzygnięciu, które nastąpi 9 sierpnia tak aby jeszcze przed Festiwalem Piosenki Biesiadnej można było w amfiteatrze podziwiać kolejne projektowe dzieło w pełnej krasie. Wrzesień będzie zwieńczeniem działań projektowych 2 września na Rynku postawione zostaną ściany, które młodzież zamieni w pełną przesłania galerię graffiti.

GE DIGITAL CAMERA

Projekt realizowany przez chełmińską grupę nieformalną Grafficiarzy finansowany przez Program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademie Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Gospodarczego Ziemi Świeckiej „Inkubator Przedsiębiorczości” przy wsparciu Chełmińskiego Domu Kultury.

GE DIGITAL CAMERA

W projekt w charakterze sponsora włączyli się: Dolak, Hurtowania Farb-Bud Hanny Andrzejak, Laminat oraz Oaza.

Patronat medialny: Czas Chełmna oraz chelmno.com.pl

GE DIGITAL CAMERA

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u