Wkrótce rusza remont największego deptaku w mieście

Od 18 marca ma rozpocząć się modernizacja największego deptaku w mieście czyli ul. Grudziądzkiej, z przywróceniem historycznego charakteru nawierzchni oraz małą architekturą. Prace ruszą od strony rynku i będą prowadzone przecznicami. Firma zacznie prace od środkowej części deptaka poruszać się będzie można po bokach chodnikami szerokości 2 – 2,20 metra.

grudziadzka

Tak ma wyglądać deptak po remoncie nawierzchni- projekt dzięki uprzejmości UM

Prace mają zakończyć się w październiku.Koszt inwestycji wykonywanej w ramach III etapu projektu „Ochrona Dziedzictwa Kulturowego miasta Chełmna” to 1,4mln zł. Jak mówił burmistrz- Ze swej strony zapewniam iż dołożę wszelkiej staranności,by przewidywane uciążliwości zminimalizować. Głęboko wierzę,że efekt prac wynagrodzi nam wszystkim trudy realizacji tego znaczącego dla miasta przedsięwzięcia”

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

6 komentarzy to “Wkrótce rusza remont największego deptaku w mieście”

 1. Justyna Sitkiewicz napisał(a):

  będzie magicznie 🙂

 2. Mirosław Kozikowski napisał(a):

  ALE BIEDRONKA ZOSTANIE PRAWDA

 3. Monika Kijewska napisał(a):

  Mirosławie Biedronka ? hi, hi…pewnie tak 😉 cieszę się że nasze miasto nabiera "rumieńców" 😉

 4. Dariusz Pyżewski napisał(a):

  tak jak na rynku skączą prace i zaczną wymieniać rury od wody, gazu albo będom kłaść jakieś kable taka jest polityka naszych władz..

 5. Michał Rosiński napisał(a):

  Władze naszego miasta nawet nie przeprowadziły konsultacji społecznych, jak mieszkańcy Chełmna widza nowa infrastrukturę…

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u