Wkrótce rusza remont największego deptaku w mieście

Od 18 marca ma rozpocząć się modernizacja największego deptaku w mieście czyli ul. Grudziądzkiej, z przywróceniem historycznego charakteru nawierzchni oraz małą architekturą. Prace ruszą od strony rynku i będą prowadzone przecznicami. Firma zacznie prace od środkowej części deptaka poruszać się będzie można po bokach chodnikami szerokości 2 – 2,20 metra.

grudziadzka

Tak ma wyglądać deptak po remoncie nawierzchni- projekt dzięki uprzejmości UM

Prace mają zakończyć się w październiku.Koszt inwestycji wykonywanej w ramach III etapu projektu „Ochrona Dziedzictwa Kulturowego miasta Chełmna” to 1,4mln zł. Jak mówił burmistrz- Ze swej strony zapewniam iż dołożę wszelkiej staranności,by przewidywane uciążliwości zminimalizować. Głęboko wierzę,że efekt prac wynagrodzi nam wszystkim trudy realizacji tego znaczącego dla miasta przedsięwzięcia”

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

6 komentarzy to “Wkrótce rusza remont największego deptaku w mieście”

  1. będzie magicznie 🙂

  2. ALE BIEDRONKA ZOSTANIE PRAWDA

  3. Mirosławie Biedronka ? hi, hi…pewnie tak 😉 cieszę się że nasze miasto nabiera "rumieńców" 😉

  4. tak jak na rynku skączą prace i zaczną wymieniać rury od wody, gazu albo będom kłaść jakieś kable taka jest polityka naszych władz..

  5. Władze naszego miasta nawet nie przeprowadziły konsultacji społecznych, jak mieszkańcy Chełmna widza nowa infrastrukturę…

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u