Wszem i wobec się ogłasza, że na ucztę teatralną się zaprasza!

31 maja od godziny 16:00 kinoteatr RONDO zmieni się w restaurację, w której podane zostaną bajkowe kąski Marty Guśniowskiej. W karcie dań: „O Pryszczycerzu i Królewnie Pięknotce”, „Baśń o Rycerzu bez konia”, „Baśń o grającym Imbryku”. Spektakle zostały przygotowane przez uczniów chełmińskich szkół podstawowych w ramach projektu TEATR DZIECIOM. Zdradzamy, że zaskakiwać będzie różnorodna scenografia i stroje, ciekawa oprawa muzyczna oraz niecodzienni aktorzy, którzy wraz z organizatorami z serdecznością zapraszają do smacznej zabawy!

Przyszczycerz I

Zanim jednak nastąpi premierowa prezentacja małych aktorów, od 27 do 29 maja czekają ich odsłony prapremierowe w szkołach. Będzie to niepowtarzalna okazja aby zaprzyjaźnić się ze swoją tremą, która niewątpliwie zawsze towarzyszy przy występach publicznych. Kolejną atrakcją jest wyjazd uczestników 24 maja do Teatru Baj Pomorski na spektakl „Jaskółeczka” co będzie jednocześnie doświadczeniem i poznaniem zawodowego teatru „od kuchni”.

 Przyszczycerz III

Spektakle wystawione zostaną w ramach projektu TEATR DZIECIOM współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego realizatorem jest Chełmiński Dom Kultury przy współpracy grupy teatralnej Agrafka.

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u