PRIMA APRILIS: Gm. Chełmno: “Sensacja w Dolnych Wymiarach!!!”

Sensacja!!! Struś w bocianim gnieździe!?!? Z wielkim zdumieniem mieszkańcy Dolnych Wymiarów dzisiaj rano zobaczyli, że w pustym dotąd bocianim gnieździe siedzi….. struś. Okazało się, że to jeden z hodowanych w pobliskim gospodarstwie agroturystycznym wielkich ptaków postanowił zmienić lokum. Jak mu się to podoba? Nie wiadomo. Faktem jest, że dostojnie wyciąga szyję z zaciekawieniem rozglądając się dookoła.

Sensacyjna wiadomość już obiegła całą okolicę i w Dolnych Wymiarach zaroiło się od samochodów z obcymi rejestracjami. Bardzo duży ruch notuje się też na ścieżce rowerowej z Chełmna bowiem właśnie ze ścieżki w Dolnych Wymiarach gniazdo z niecodziennym lokatorem widać najlepiej.

źródło: Gmina Chełmno

PRIMA APRILIS


Struś w gnieździe bociana – to żart! Struś w gnieździe bociana to oczywiście żart primaaprilisowy. Nie mogło być inaczej, bo strusie to nieloty. Nie ma więc szans żeby któryś wskoczył gdzieś wyżej, a już nie ma mowy o zasiedleniu bocianiego gniazda. I dobrze niech to zostanie domeną boćków. Niemniej jednak sensacyjna wiadomość, chociaż od samego początku niewiarygodna, wywołała spore zainteresowanie. Informację o niesamowitym lokatorze bocianiego gniazda w Dolnych Wymiarach oglądało we wtorek aż 348 osób. Początkowe niedowierzanie szybko przeradzało się w wesołość. Nasz artykuł zamieścił też na swojej stronie Chełmiński Serwis Informacyjny. Zdjęcie z artykułu to nasz fotomontaż – gniazdo łatwo znaleźć wśród slajdów powyżej(słup w Bieńkówce), a strusia udało się wyciąć ze zdjęcia z lewej. Ot i wszystko.

A tak na marginesie: w internecie aż roi się od takich sensacji i to publikowanych na stałe, niekoniecznie związanych z tradycją primaaprilisową.

źródło: Gmina Chełmno

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u