Japończycy będą kręcić w Chełmnie film mieszkańców czekają utrudnienia

Ogłoszenie

Szanowni Mieszkańcy,

w dniach 3 i 4 listopada 2014 r. na terenie Chełmna realizowane będą przez japońskiego producenta zdjęcia do filmu historycznego z okresu II wojny światowej.

W związku z tym już od 2 listopada 2014 r. rozpoczną się prace związane ze zmianą organizacji ruchu na ulicach: Biskupiej, Klasztornej, Dominikańskiej, Franciszkańskiej.

W dniach 3 i 4 listopada 2014 r. obowiązywać będzie następująca zmiana organizacji ruchu:

– ul. Dominikańska od ul. Wodnej do ul. Rybackiej – ruch będzie ograniczony. Na docinku Rybacka do Klasztornej będzie zamknięty całkowicie. Zakaz parkowania będzie obowiązywał na odcinku całej ulicy.

– ul. Franciszkańska od ul. Dominikańskiej do ul. Biskupiej – ruch będzie zamknięty, na pozostałej części ulicy ruch będzie ograniczony. Na całej ulicy obowiązywał będzie zakaz parkowania pojazdów.

ul. Klasztorna od ul. Dominikańskiej do ul. Biskupiej – ruch pojazdów będzie zamknięty, na pozostałym odcinku ruch będzie ograniczony oraz będzie obowiązywał zakaz parkowania pojazdów.

Całkowite zamknięcie ruchu na wymienionych odcinkach będzie następowało w godzinach od świtu do zmierzchu.

Nad całością organizacji ruchu drogowego czuwać będzie Straż Miejska, kierując ruchem oraz wytyczając na bieżąco objazdy.

Serdecznie proszę mieszkańców miasta o wyrozumiałość
i współpracę z ekipą realizującą zdjęcia.

Burmistrz Miasta

Mariusz Kędzierski

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

2 komentarze to “Japończycy będą kręcić w Chełmnie film mieszkańców czekają utrudnienia”

  1. Marek Piaseczny pisze:

    he he

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u