Młodzi karatecy walczyli z okazji Dnia Dziecka

W sobotę 31 maja 2014 odbyła się szósta edycja Turnieju Kyokushin Karate z okazji „Dnia Dziecka”, w której wystąpiło 66 zawodników i zawodniczek z Chełmińskiego Klubu Kyokushin Karate oraz sekcji w Małych Łunawach, Krusinie i Kolnie. Zawody w tym roku odbyły się w konkurencji kumite walki kontaktowe. W 19 kategoriach wiekowych i wagowych. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji zostali uhonorowani za pierwsze miejsce statuetka medal, dyplom, pozostali medale oraz dyplomy do czwartego miejsca oraz słodkimi upominkami. W tym roku turniej był wyjątkowy, a to za sprawą zawodników i zawodniczek z sekcji z regionu. Wcześniej zawodnicy się nie znali i dlatego dochodziło do wielu niespodzianek w walkach.

DSCN0154

Największą z nich to wygrana wszystkich walk przez Aleksandrę Meller, która ćwiczy w sekcji Krusin od 4 miesięcy. to dobry prognostyk na przyszłość. Należy się cieszyć że w turnieju dopisały w końcu dziewczęta. W imieniu zarządu klubu serdecznie dziękuję wszystkim osobom które pomagały w organizacji turnieju rodzicom i wszystkim którzy w tym dniu mocno kibicowali swoim pociechom.

DSCN0095

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u