MOTOSERCE zdało egzamin, mamy kolejny rekord…

28,800ml krwi uzbierano podczas tegorocznej akcji MOTOSERCA w Chełmnie. W ubiegłym roku krew oddały 42 osoby w tym roku podczas akcji było to 64 krwiodawców.
Ogólnopolską Akcję Krwiodawstwa MOTOSERCE organizowaną przez kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych w naszym mieście zorganizował klub motocyklowy „FENIX”. Akcja odbyła się już po raz szósty w Polsce, a drugi w Chełmnie. Z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, w kolejce do krwiobusu ustawiały się długie kolejki.

_DSC0135

W czasie trwania imprezy można było podziwiać motocykle, obejrzeć pokaz ratownictwa w wykonaniu PSP, dla najmłodszych przewidziano darmowe atrakcje i konkursy. Z przedstawieniem o „Tadku Niejadku” zaprezentowała się Chełmińska „Agrafka”, która także poprowadziła animacje dla dzieci, a na scenie w rockowych klimatach zagrały „Pure Land School”, Who’s The Boss” oraz gwiazda „Lux Mortuum”. Kolejna akcja już za rok, pobijmy kolejny rekord.

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

1 komentarz to “MOTOSERCE zdało egzamin, mamy kolejny rekord…”

  1. Adam Danowski pisze:

    warrior king…..

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u