23 finał WOŚP w Chełmnie

„Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów” grała w tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
W Chełmnie od niedzielnego rana w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 rywalizowali piłkarze halowi w „III Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego PSP”.

_DSC0081
W chełmińskim szpitalu trwały fachowe badania profilaktyczne, a na płycie rynku od godz. 12.00  występy zespołów, uczniów chełmińskich szkół i przedszkoli, licytacje Wieczorem dla wszystkich miłośników „mocnego uderzenia”  w kinoteatrze „RONDO” wystąpili PURE LAND SCHOOL z Chełmna, HIPNOZA z Bydgoszczy (zwycięzcy ostatniego Jaszczur Music Festiwal w Lisewie) i GOODWAY z Lisewa, o 20 rozbłysło „Światełko do nieba”. Podczas chełmińskiego finału uzbierano 23 981 zł (dane na dzień 11 stycznia).

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u