Jarmark Wielkanocny 2015

29 marca 2015 roku – w niedzielę Palmową, odbył się w Chełmnie kolejny Jarmark Wielkanocny. Podobnie jak w roku ubiegłym, na mieszkańców Chełmna i turystów czekały m.in. ozdoby wielkanocne, stroiki, wyroby wędliniarskie i cukiernicze, zdrowe pieczywo i wiele innych produktów.

Na chełmińskim rynku, ku wielkiej radości dzieci – ale również dorosłych, pojawili się rycerze z „Chorągwi Ziemi Chełmińskiej” oraz motocykliści z Klubu Motocyklowego „Fenix” – ze swoimi wyjątkowymi maszynami. W występach wokalno – instrumentalnych zaprezentował się zespół wokalny „Nowalijki” i Orkiestra Dęta – grupy z Chełmińskiego Domu Kultury. Całość brawurowo poprowadził Władysław Flieger.

W tym samym czasie, w sali ślubów Muzeum Ziemi Chełmińskiej, odbyło się uroczyste podsumowano i wręczenie nagród w „XVII KONKURSIE NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ I KARTKĘ WIELKANOCNĄ”, organizowanym przez Chełmiński Dom Kultury. W kinoteatrze RONDO odbył się XX Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.

jarmark_wielkanoc_15_f1 jarmark_wielkanoc_15_f2 jarmark_wielkanoc_15_f3 jarmark_wielkanoc_15_f4 jarmark_wielkanoc_15_f5 jarmark_wielkanoc_15_f6 jarmark_wielkanoc_15_f7 jarmark_wielkanoc_15_f8 jarmark_wielkanoc_15_f9 jarmark_wielkanoc_15_f10

źródło: ChDK

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u