KPP Chełmno: Kto widział potrącenie 13-latki?

Policjanci z chełmińskiej komendy wyjaśniają sprawę dotyczącą potrącenia trzynastolatki. Do zdarzenia miało dojść 7 maja br na alejach 3 Maja w Chełmnie. Poszkodowana dziewczynka nie pamięta przebiegu zdarzenia, a kierowca, który potrącił dziecko odjechał z miejsca zdarzenia.

Takie informacje przekazali mundurowym następnego dnia rano (8.05.) rodzice 13-letki. Z ich relacji wynika, że córka jak co dzień rano wyszła z domu do szkoły. Około godziny 7.40 Idąc ulicą Al. 3 Maja w Chełmnie, najprawdopodobniej podczas przechodzenia na drugą stronę ulicy została potrącona przez nadjeżdżające auto. Kierowca samochodu najprawdopodobniej nie zatrzymał się i nie udzielił dziewczynce pomocy. Nastolatka do szkoły dotarła lecz o zdarzeniu nikomu nic nie powiedziała. W związku z tym, że źle się czuła starsza siostra zaprowadziła ją do domu. Gdy wieczorem do domu wrócili rodzice dziewczynka powiedziała tylko, że uderzył w nią samochód. Innych okoliczności nie pamięta. Rodzice natychmiast zabrali córkę do szpitala, gdzie lekarz potwierdził ogólne stłuczenia.

Jeśli ktokolwiek z mieszkańców (przechodniów, kierowców) był świadkiem tego zdarzenia lub ma jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszony jest o osobisty lub telefoniczny kontakt z chełmińską policją.

tel. 56 677-42-00, 677-42-24, 112 lub 997

źródło: KPP Chełmno

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u