KPP Chełmno: Policjanci poszukują Przemysława Baranowskiego

Jeśli ktokolwiek wie lub ma informacje gdzie może przebywać Przemysław Baranowski proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

W ubiegłym tygodniu (21.05.) do chełmińskiej komendy zgłosił się mieszkaniec Paparzyna, który poinformował o zaginięciu swojego syna. Według jego zgłoszenia 28-letni Przemysław Baranowski wyszedł z ich wspólnego mieszkania w Paparzynie w dniu 16 maja br. i od tego dnia w żaden sposób nie skontaktował się z rodziną. Mężczyzna wziął ze sobą dokumenty, telefon komórkowy oraz pieniądze. Nie informował rodziny o jakichkolwiek planach wiążących się z nie powrotem do domu.

Jeśli są osoby, które mają wiedzę gdzie może przebywać Przemysław Baranowski lub dysponują informacjami, które pomogą ustalić co dzieje się z zaginionym proszone są o kontakt z chełmińską komendą osobiście, telefonicznie (56 677 42 00, 56 677 42 31) lub z najbliższą jednostką policji (telefony alarmowe 112, 997).

W załączeniu przesyłam zdjęcie zaginionego z prośbą o zamieszczenie komunikatu na łamach prasy.

Przemysław Baranowski

źródło: KPP Chełmno

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u