Mieszkańcy Chełmna mogą porozmawiać video z pracownikiem Banku Spółdzielczego

Fakt, że bankowość internetowa i mobilna dostarczają nowych form korzystania z usług bankowych, sprawia, że klienci chcą mieć swój bank zawsze pod ręką. Banki Spółdzielcze mają trudne zadanie, gdyż muszą skutecznie pogodzić nowoczesność z ideą spółdzielczości.

Lekarstwo na ten impas znalazł Bank Spółdzielczy w Chełmnie, który jako kolejny z grupy banków spółdzielczych postawił na nowe technologie, dbając o zadowolenie klientów i swój trwały rozwój. Udostępnia swoim klientom zdalną komunikację z doradcami Banku. Od tej pory klienci mogą połączyć się video z wybranym pracownikiem.

baner big

Klient Banku samodzielnie wybiera termin rozmowy, formę kontaktu oraz doradcę, z którym chce porozmawiać. Podczas rozmowy klient może wyłączyć wizję, a osoby niezdecydowane na video rozmowę mogą porozmawiać z pracownikiem na czacie. Komunikacja odbywa się na żywo, dzięki czemu potrzeby klientów realizowane są na bieżąco. Połączenie inicjowane jest za pośrednictwem banera, który wyświetla się na stronie internetowej Banku.

Potencjał i szanse wideo komunikacji ocenił Konrad Piotrowski, prezes zarządu PBC MEDIA S.A., którego zdaniem „kontakt wideo, angażujący wzrokowe i słuchowe bodźce klient jest odpowiednim narzędziem zarówno do prezentacji danego produktu, jak i firmy. Wpłynie pozytywnie na wizerunek Banku, ale również umożliwi dotarcie do wielu klientów jednocześnie bez ponoszenia dodatkowych kosztów”.

Bank stawia na mobilność, która jest tak ważna w dobie powszechnego dostępu do Internetu i smartfonów. Klienci korzystając z telefonu, tableta lub komputera mogą oni porozmawiać z Doradcą przebywając w zaciszu własnego domu lub przebywając na wakacjach. Sami decydują czy chcą połączyć się od razu z dostępnym Doradcą, czy też preferują w jego kalendarzu zarezerwować dogodny termin rozmowy.

W ten sposób wykorzystano potencjał nowych technologii do obsługi klientów na żywo oraz sprzedaży usług bankowych. Bank Spółdzielczy w Chełmnie zwiększa swoją konkurencyjność, oferując rozwiązania wykorzystywane przez największe banki komercyjne.

m.kopeć s.duda

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u