Orkiestra – Unlingen

W dniu dzisiejszym – 23 lipca 2015 roku, na zaproszenie Musikverein Unlingen e.V, Orkiestra Dęta Chełmińskiego Domu Kultury wraz z towarzyszącym jej zespołem Mażoretek wyrusza na Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych w Niemczech.

Układ partnerski między zespołami został podpisany w 2000 roku, podczas pierwszej wizyty delegacji z Chełmna w Unlingen. Jego efektem była wizyta orkiestry z Chełmna na festiwalu w Unlingen już w roku 2001. Zespół z Niemiec gościł w Chełmnie w 2002 roku, a kolejne wspólne granie w naszym mieście miało miejsce w 2014 roku. Delegacje orkiestr uczestniczą w ważnych wydarzeniach, świętach itp.

Wyjazd, realizowany w ramach międzynarodowej wymiany młodzieży jest dofinansowany przez Polsko – Niemiecką Współpracę Młodzieży i Gminę Miasto Chełmno.

orkiestra_chelmno)Unlingen_2001 orkiestra_chelmno_2 orkiestra_chelmno_3 orkiestra_unlingen_1 orkiestra_unlingen_2 orkiestra_unlingen_3

Źródło : ChDK

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u