Podinsp. Marek Majka – nowym szefem chełmińskiej komendy

Od dziś chełmińską komendą policji kieruje podinsp. Marek Majka, który do wczoraj pełnił funkcję Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu. Na uroczystość powołania na stanowisko szefa mundurowych przybyli oprócz pracowników komendy włodarze miasta, samorządowcy oraz przedstawiciele lokalnych instytucji i podmiotów.

Dziś po południu (13.03.2015r.) w sali odpraw chełmińskiej komendy odbyło się uroczyste wprowadzenie Komendanta Powiatowego Policji w Chełmnie. Na uroczystość przybył Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Krzysztof Zgłobicki, który rozkazem personalnym powołał na to stanowisko dotychczasowego Pierwszego Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu podinsp. Marka Majkę. W obecności policjantów, pracowników policji oraz zaproszonych gości nowy szef złożył meldunek o objęciu stanowiska komendanta chełmińskiej jednostki. Pełniąc dotychczasową służbę komendant Majka w ostatnich latach związany był z prewencją. Był między innymi naczelnikiem sekcji, a następnie wydziału prewencji świeckiej komendy. W sierpniu 2013 roku objął funkcję pierwszego zastępcy świeckiego komendanta, którą pełnił do dnia wczorajszego. W chełmińskiej komendzie będzie nadzorował pracę wydziału prewencji i ruchu drogowego. Jego zastępca, którym nadal jest mł. insp. Mirosław Joppek sprawował będzie pieczę nad służbą kryminalną.

Zarówno policjanci jak i zaproszeni goście przywitali Komendanta Powiatowego Policji w Chełmnie podinsp. Marka Majkę. Składając gratulacje życzyli “nowemu szefowi” wielu zawodowych sukcesów i wytrwałości w realizacji obranych celów.

IMG_3197 IMG_3198 IMG_3201 IMG_3209

źródło: KPP Chełmno

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u