Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Shinkyokushin

28 lutego sobota w Tarnowie odbył się Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Shinkyokushin który odbędzie się 17-18 Kwietnia 2015 w Warszawie. 300 zawodników z 26 krajów. W turnieju wzięli udział dwaj nasi juniorzy w kategorii kumite z Chełmińskiego Klubu Kyokushin Karate Oskar Okoński, Maciej Paszkot.

(walki kontaktowe 17-18 lat. Duże grono zawodników z klubów shinkyokushin stawiło się na trzech matach w tarnowskiej hali sportowej TOSiR. Walki stały na dobrym poziomie sportowym co świadczyło o zaangażowaniu zawodników w przygotowaniach do czekających turniejów wiosną bieżącego roku.  W tym turnieju wzięli udział reprezentanci naszego klubu Oskar Okoński który zajął 2 miejsce w kategorii 17-18 – 55 kg, oraz Maciej Paszkot 2 miejsce – 70 kg. To historyczny awans do mistrzostw Europy naszych zawodników. Jestem ogromnie dumny z Oskara i Maćka, należy podkreślić że jechaliśmy na kwalifikacje tylko z dwójką zawodników. Dla przykładu klub z Torunia wystawił 11 zawodników z czego tylko dwójka z nich się zakwalifikowała. Teraz czeka nas Warszawa 17-18 kwietnia.

DSC_0010 DSC_0012 DSC_0026 DSC_0059 DSC_0063 DSC_0066

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęły: Prezydent Miasta st. Warszawy, pani Hanna Gronkiewicz-Waltz, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ambasada Japonii w Polsce.

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u