Turniej Tańca Nowoczesnego i Współczesnego „TANECZNY MIXer”

W sobotę kinoteatr Rondo w Chełmnie opanowali miłośnicy tańca. Od godziny 12 Tomek Urbański – tancerz i przewodniczący jury, prowadził warsztaty z hip-hopu. O godzinie 16 rozpoczął się II Powiatowy Turniej Tańca Nowoczesnego i Współczesnego „TANECZNY MIXer”, organizowany przez Chełmiński Dom Kultury. Podobnie jak w zeszłym roku, przyjechały do nas zespoły z Pułtuska i Unisławia. Rywalizowało między sobą 5 zespołów z układami: solowymi, duetami, mini formacje i formacje. Prezentowali się również członkowie jury we własnych solówkach. Zabawa była wspaniała.

Protokół z obrad jury. Jury w składzie Tomasz Urbański, Dominik Konopacki, Marcin Dombrowski / sekretarz /postanowiło przyznać następujące nagrody:

Kat. solo powyżej 16 lat:
1. Marika Murawska (Unisław)
2. Lilianna Lewandowska (Unisław)
3. Monika Rulkowska (Unisław)

Kat. duety powyżej 16 lat
1. Natalia Łukasik, Marika Murawska (Unisław)
2. Klaudia Palmowska, Natalia Gil (Unisław)
3. Oliwia Tomczak, Klaudia Wódecka (Unisław)

Kat. duety 13-15
1. Zofia Rakowska, Marika Michalak (ChDK – Mażoretki)
2. Magdalena Kamińska, Monika Rulkowska (Unisław)

Kat. formacje do 12 lat
1. Luzik – Pułtusk
2. Mini Flow (Zespół Tańca Współczesnego ChDK)
3. Mini Balance (Zespół Tańca Współczesnego ChDK)
4. Spoko – Pułtusk

Kat. formacje 13-15
1. Next – Pułtiuk
2. Flow – Pułtusk
3. Fresh – Pułtusk

Kat. mini formacje do 12 lat
1. Mini Luzik – Pułtusk

Kat. mini formacje i formacje
1. Killa Crew (Łysomice)
2. Grupa z ChDK – Mażoretki

1. No Name (Unisław)
2. X-Team (ChDK)

Gościnnie wystąpiła również najmłodsza grupa z ChDK- u, dzieci w wieku 5-7 lat. Zaprezentowały się w tańcu kowbojskim i zdaniem publiczności zwyciężyli ten turniej. Organizatorem był ChDK.

W imieniu organizatorów chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować: Staroście Chełmińskiemu, Burmistrzowi Chełmna, wszystkim którzy pomagali mi w organizacji turnieju, a także sponsorom: Starostwu Powiatowemu w Chełmnie, Zakładowi Produkcyjno – Usługowy Drukarnia, Intermarche w Chełmnie, Ośrodkowi Szkoleniowo Doradczemu Campus i firmie meblowej IMS Sofa. Mam nadzieję, że w przyszłym roku turniej będzie cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem i odwiedzi nas jeszcze więcej grup.

warsztaty_tur_tańca_2015_f1 warsztaty_tur_tańca_2015_f2 warsztaty_tur_tańca_2015_f3 warsztaty_tur_tańca_2015_f4 warsztaty_tur_tańca_2015_f5 warsztaty_tur_tańca_2015_f6

źródło: Ewa Porożyńska
Instruktor Tańca Współczesnego,
pomysłodawca i organizator turnieju.

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u