2016.06.07 – Mobilna wystawa na Święto Województwa

W ramach mobilnej wystawy zaprezentujemy prace artystów z Galerii Rusz na mobilnych bilbordach, które będą jeździć po naszym województwie. Głównym tematem wydarzenia będzie hasło „Lubimy tu być razem”. Hasło jest zgodne z aktualnymi trendami, kładącymi nacisk na wysoką jakość życia, współpracę i zaangażowane mieszkańców w życie lokalnej społeczności.

Wystawa ma zachęcić mieszkańców województwa, by świadomie dostrzegli swoje miejsce zamieszkania, swoich sąsiadów i bardziej ich polubili. Chcemy by razem tworzyli zgodną wspólnotę, gdyż tylko w ten sposób możliwe jest budowanie kapitału społecznego, który jest podstawą nowoczesnego społeczeństwa i innowacyjnej gospodarki. Sztuka, którą zaprezentujemy będzie pobudza do nieszablonowego, kreatywnego myślenia. Dzięki takiemu myśleniu możemy odnieść sukces we współczesnym, bardzo wymagającym i pędzącym świecie. Wystawa ma za zadanie ukazać województwo w nowy, pozytywny sposób – jako miejsce, w którym dobrze nam się razem żyje, pracuje i działa. Będzie także budować pozytywne skojarzenia i emocje wokół hasła „Lubimy tu być razem”. Będzie to kontynuacja wystawy, która z okazji ubiegłorocznego Święta Województwa jeździła po większych i mniejszych miejscowościach regionu i spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem mieszkańców oraz mediów. Grupa artystyczna Galeria Rusz zaprojektuje 10 specjalnych prac, poświęconych powyższemu tematowi. W ramach wystawy oprócz 10 prac artystycznych, na mobilnych bilbordach będą również prezentowane 2 reklamy Święta Województwa.

Wystawa odbędzie się w dniach 4-11.06.2016 i odwiedzi wytypowane miejscowości regionu: Bydgoszcz, Włocławek, Toruń, Wąbrzeźno, Chełmno, Koronowo, Nakło nad Notecią i Szubin. Będzie eksponowana podczas obchodów Święta Województwa w miejscach, gdzie będą odbywać się imprezy związane ze Świętem. Aby bezpośrednio zaangażować odbiorców, przeprowadzimy akcje artystyczne / warsztaty. Publiczność będzie tworzyć bezpośrednio na mobilnym bilbordzie i włączy się w kreowanie pozytywnych emocji wokół hasła wystawy.

W Chełmnie wystawa odbędzie się 7 czerwca o godzinie 12.00 na rynku.

mobilna2016-bb2_12.05 mobilna2016-rekl_12.05 wystawa_swieto_2 wystawa_swieto_3 wystawa_swieto_4 wystawa_swieto_5 wystawa_swieto_6 wystawa_swieto_7 wystawa_swieto_8 wystawa_swieto_9 wystawa_swieto_11

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u