2016.10.10 – IV edycja Turnieju Miast Zumi

Wesprzyj swoje miasto i pomóż mu wygrać kampanię promocyjną w Zumi i Onet!
Od 10 października do 7 listopada 2016 roku miasta powiatowe będą ścigać się o tytuł „Najpopularniejszego miasta w Polsce”. Zapowiada się mocna rywalizacja!

Poprzednie edycje plebiscytu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Zarówno mieszkańcy jak i władze samorządowe aktywnie walczyły o tytuł dla swojego miasta. Areną walki w Turnieju Miast były lokalne strony oraz media społecznościowe.

Czwarta edycja pozwoli nam wyłoni osiem zwycięskich miast. Łączna kwota nagród to aż 420 000 zł na przeprowadzenie kampanii reklamowej na Onet.pl i Zumi.pl (zwycięski miasta otrzymają 99% rabatu na swoja nagrodę):
„Najpopularniejsze miasto w Polsce”
I miejsce – 200 tys. zł
II miejsce – 100 tys. zł
III miejsce – 50 tys. zł
Nagroda specjalna za największą liczbę zebranych głosów – 50 tys. zł

Wyróżnienia specjalne dla miast w kategoriach:
Ekologia – 5 tys. zł
Turystyka – 5 tys. zł
Biznes– 5 tys. zł
Bezpieczeństwo– 5 tys. zł

Jak co roku użytkownicy będą mogli oddać głos na jedno spośród 335 miast powiatowych. Szansę na wygraną i zdobycie tytułu „Najpopularniejszego miasta w Polsce” dajemy każdemu miastu, stosując proporcję liczby głosów do liczby mieszkańców, która zadecyduje o pozycji w naszym plebiscycie. Dodatkowo każdy użytkownik może wyróżnić miasta w specjalnych kategoriach: Ekologia, Turystyka, Biznes i Bezpieczeństwo.

Nie zapominając o użytkownikach, bez których Turniej Miast nie istniałby, przygotowaliśmy konkurs fotograficzny, w którym damy szansę mieszkańcom na pokazanie swojego miasta z ich perspektywy. Zwycięskie fotografie będą nową “tapetą” danego miasta w 2017 roku na stronie głównej Zumi.pl. Na zwycięzców czekają również atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Jak możesz pomóc swojemu miastu? Udostępniaj informacje o Turnieju Miast w mediach społecznościowych, twórz wydarzenia i bierz udział w konkursach. Dołącz do Nas na FB i bądź na bieżąco https://www.facebook.com/TurniejMiastZumi/?fref=ts

Organizatorem akcji Turniej Miast jest serwis www.zumi.pl  Zagłosuj w na swoje miasto już 10 Października 2016!

fb_turniej_child_zumi_09_2016

źródło: Zespół Zumi.pl

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u