Bądźmy razem w doli i niedoli

Stowarzyszenie Dzieci, Młodzieży i Osób Niepełnosprawnych „Światełko Nadziei” w Chełmnie, przystępuje do realizacji zadań publicznych: „Z zakresu działania na rzecz osób niepełnosprawnych w 2016 roku” oraz „ Ochrona i promocja zdrowia”
p.n. „Bądźmi razem w doli i niedoli” matko, ojcze, opiekunie, wolontariuszu,nauczycielu dziecka i młodzieży z niepełnosprawnością

Właśnie Ciebie zapraszamy na cykl seminariów i warsztatów, by przybliżyć Ci wiadomości na temat każdej dysfunkcji organizmu natury zdrowotnej, psychicznej, intelektualnej i fizycznej związanej z niepełnosprawnością Twojego dziecka.

Chcemy Ci przybliżyć Twoje prawa oraz dalekosiężny program całodobowej opieki, pielęgnacji i rehabilitacji osób chorych i z niepełnosprawnością.

Pomogą Ci w tym zaproszeni specjaliści z różnych dziedzin.

Przyjdziesz, posłuchasz, wiele się nauczysz, będziesz mógł pomagać!

Spotkania ze specjalistami medycyny, rehabilitacji i zdrowego żywienia odbywać się będą w każdy piątek miesiąca, w godzinach 17:00- 20:00 w Kawiarence Parafialnej u Księży Pallotynów w Chełmnie, ul. Dworcowa 38, począwszy od dnia 23.09.2016 r.

Zgłoszenia i wszelkie informacje na temat udziału w projekcie można uzyskać pod nr tel. 886 373 218 lub 56 47 161 47
i u Kierowników Ośrodków Pomocy Społecznej w swojej gminie.

Serdecznie zapraszamy

niepelnospr

źródło: Maria Rostek – prezes
Stowarzyszenie Dzieci, Młodzieży i Osób Niepełnosprawnych “Światełko Nadziei”

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u