KPP Chełmno: Wyposażeni w wiedzę i odblaski

Bankowcy po raz kolejny wspólnie z policją podjęli działania na rzecz bezpieczeństwa dzieci na drodze przekazując uczniom pierwszych klas szkół podstawowych z terenu gminy Unisław elementy odblaskowe. Wszystko po to aby dzieciaki były bardziej widoczne na drodze, a co za tym idzie – bezpieczniejsze.

13.10. na terenie Zespołu Szkół w Unisławiu odbyło się coroczne już spotkanie uczniów pierwszych klas podstawówki z policjantami oraz z przedstawicielami jednego z lokalnych banków. Celem spotkania była oczywiście EDUKACJA maluchów w zakresie bezpiecznego poruszania się po drogach. Mundurowi wyemitowali pierwszakom film o zasadach i przepisach obowiązujących na jezdni i w jej obrębie. W filmie nie zabrakło informacji o zagrożeniach i skutkach nieodpowiedzialnych zachowań. Dzieci miały okazję dowiedzieć się jak poważne skutki zdrowotne mogą ich spotkać gdy nie będą uważać na drodze.

Na zakończenie spotkania wszystkie pierwszaki wyposażone zostały w elemnty odblaskowe oraz książeczki edukacyjne o bezpieczeństwie. Oczywiście złożyły obietnicę, że opaski nie trafią do tornistrów czy pudełek z zabawkami tylko na wierzchnie ubrania co spowoduje znacznie lepszą widoczność na drodze.

143-151918 143-151919

źródło: KPP Chełmno

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u