KPPSP Chełmno: Strażacy z Chełmna najlepsi w sporcie pożarniczym

Po raz XVIII strażacy z regionu stanęli w szranki o tytuł najlepszych w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Sporcie Pożarniczym. Tegorocznymi mistrzostwa odbyły się w Łubiance na obiektach Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu.

Strażacy rywalizowali w konkurencjach sportu pożarniczego: wspinanie się przy użyciu drabiny hakowej na III piętro wspinalni, pożarniczy tor przeszkód, sztafeta pożarnicza 4×100 metrów oraz ćwiczenie bojowe. Reprezentacja KP PSP w Chełmnie nie dała szans pozostałym drużynom w tym reprezentującym duże miasta zajmując zespołowo I miejsce. Skład reprezentacji: Piotr Gross, Michał Klemiński, Adam Olewniczak, Jacek Śledź, Artur Tokarczyk, Szymon Morański, Paweł Wojnowski, Paweł Klinger, Rafał Szczutkowski, Jacek Chyliński trener i kierownik drużyny.

W klasyfikacji generalnej II miejsce zajęli strażacy z Torunia, trzecie strażacy z Grudziądza. W Mistrzostwach udział wzięło 19 reprezentacji Komend miejskich i powiatowych PSP województwa kujawsko-pomorskiego.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

źródło: KPPSP Chełmno
kpt. mgr Tomasz Guzek

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u