2016.10.19 – Spotkanie autorskie z Arunem Milcarzem

Dyrektor i Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chełmnie serdecznie zapraszają 19 października 2016 r. o godz.17.00 na spotkanie autorskie z Arunem Milcarzem. Dosłownie przed kilkoma dniami ukazała się Jego książka „Czad. W poszukiwaniu straconego…”, którą określa jako „książkę z pogranicza prozy powieściowej i literackiego reportażu”. W trakcie spotkania możliwość zakupu książki.

O sobie mówi tak: „jestem niezależnym reporterem, podróżnikiem – eksperymentatorem, a od niedawna również pisarzem. Jestem również autorem kilku krótkometrażowych dokumentów, kilku scenariuszy filmowych, paru teksów do piosenek zaprzyjaźnionych muzyków. Raz w roku współorganizuję Ogólnopolski Przegląd Opowieści Z Podróży “DZIKIE HISTORIE” w Zatorze. Od wielu lat podróżuję z kamerą próbując dowiedzieć się, jak rzeczy mają się naprawdę. Działam przeważnie w pojedynkę, wnikając w życie ludzi. Dzięki odbytym podróżom wiem, że tylko przez doświadczenie pracy i wspólnego jedzenia można wejść w szczerą relację z drugim, odległym nam kulturowo człowiekiem. Poprzez pracę i mieszkanie z tubylcami, poznaję ich rodziny, codzienne życie i rytuały.

Po powrocie do kraju, prowadzę oryginalne, multimedialne spotkania, które cieszą się dużą popularnością i uznaniem. Współpracuję z placówkami oświatowymi, instytucjami kultury, bibliotekami i firmami na terenie całego kraju.”

Serdecznie pozdrawiam i zachęcam do udziału z pewnością w niecodziennym spotkaniu.

arun-micarz

źródło: Marzanna Pieniążek
Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chełmnie

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u