Utrudnienia w ruchu podczas ćwiczeń ANAKONDA-16

Szanowni Państwo,
w imieniu dowódcy garnizonu oraz Burmistrza Chełmna informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu podczas ćwiczenia ANAKONDA-16.

KOMUNIKAT

Szanowni Mieszkańcy Chełmna

W związku z realizacją epizodów ćwiczenia taktycznego z wojskami pk. ANAKONDA – 16, informujemy o możliwości wystąpienia utrudnień w ruchu drogowym w następujących terminach:
08 czerwca 2016 r., w godzinach 03:00 – 11:00
13 czerwca 2016 r., w godzinach 07:00 – 14:00
15 czerwca 2016 r., w godzinach 07:00 – 15:00

W dniach 08 i 15 czerwca odcinek drogi wojewódzkiej nr 245, GRUCZNO (zjazd z drogi krajowej nr 5) – KOSOWO – NIEDŹWIEDŹ – CHEŁMNO – (ul. Powiśle – lewy i prawy brzeg Wisły, ul. Nad Groblą – do skrzyżowania z drogą krajową nr 91), zostanie wyłączony z ruchu drogowego, z wyjątkiem ruchu lokalnego (docelowego) mieszkańców. Dopuszcza się również przerwy w lokalnym ruchu drogowym wymuszone sprawnym i bezpiecznym przemieszczeniem pojazdów wojskowych.

Dnia 13 czerwca 2016 r., w godzinach 07:00 – 14:00 ul. Powiśle oraz ul. Nad Groblą w Chełmnie zostaną całkowicie zamknięte dla ruchu publicznego.
W dniach 05-17.06.2016 r. utrudnienia w ruchu mogą wystąpić również w następujących lokalizacjach: ul. Kilińskiego, Łąkowa, Panieńska, Ogrodowa od gen. Jastrzębskiego oraz alternatywnie Danielewskiego i Toruńska.

Prosimy o wyrozumiałość oraz zwiększenie uwagi w związku z przemieszczeniem się znacznych ilości sprzętu wojskowego.

Ponadto informuję, że kierowanie ruchem na podanym odcinku prowadzić będzie Policja, Straż Miejska Chełmna, Żandarmeria Wojskowa oraz międzynarodowe pododdziały regulacji ruchu. Wszystkie przedstawione działania zostały uzgodnione z zarządcami dróg. Prosimy o stosowanie sie do poleceń funkcjonariuszy i żołnierzy kierujących ruchem.

BURMISTRZ CHEŁMNA
Mariusz Kędzierski

anakonda

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u