Akcja Znicz – zmiana organizacji ruchu

Tradycyjnie już zmiana organizacji ruchu w dniu 01.11.2017 roku w powiecie chełmińskim nastąpi tylko w okolicy cmentarza przy ul. Toruńskiej w Chełmnie. Ruch będzie się odbywał w jednym kierunku ulicą Danielewskiego-od ulicy Gorczyckiego w górę ulicą Danielewskiego do ulicy Biskupiej.

Od piątku 27.10.2017 roku do czwartku 02.11.2017 roku Policja będzie prowadziła działania „ZNICZ”. Dzień Wszystkich Świętych to dla większości z nas wyjazdy na groby bliskich. W tym okresie na drogach prowadzących do cmentarzy oraz przebiegających w ich pobliżu zwiększy się ruch pieszych i pojazdów.

Policjanci z Chełmna w ramach ogólnopolskich działań będą realizować zadania polegające na zapewnieniu bezpieczeństwa na drogach. W okolicach cmentarzy dojdzie do zmiany organizacji ruchu dlatego należy zachować szczególną ostrożność.

Na terenie powiatu chełmińskiego nastąpi zmiana organizacji ruchu jedynie w obrębie cmentarza przy ul. Toruńskiej w Chełmnie. Ruch będzie się odbywał w jednym kierunku ulicą Danielewskiego -od ulicy Gorczyckiego w górę ulicą Danielewskiego do ulicy Biskupiej.
W związku z utrudnieniami w ruchu zwracajmy szczególną uwagę na oznaczenia oraz na innych uczestników ruchu aby bezpiecznie dotrzeć do miejsca docelowego.

źródło: asp. szt. Gabriela Andrzejczyk
p.o. oficera prasowego
KPP Chełmno

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u