KPP Chełmno: Otwarcie punktu w Kijewie

W budynku mieszczącym się na ul. Św. Wawrzyńca 4 w Kijewie Królewskim z myślą o mieszkańcach gminy został otwarty Policyjny Punkt Przyjęć Interesantów. Dyżury będzie tam pełnić dzielnicowy tego rejonu.

Wójt Gminy Kijewo Królewskie udostępnił pomieszczenie, w którym dzielnicowy gminy będzie mógł przyjmować mieszkańców. Otwarcie Punktu Przyjęć Interesantów dokonali Wójt Gminy Kijewo Królewskie Pan Mieczysław Misiaszek, Komendant Powiatowy Policji w Chełmnie nadkom. Andrzej Szczepański oraz Kierownik Posterunku Policji w Unisławiu asp.szt. Tomasz Winiarski. Otwarcie punktu przyjęć ma na celu podniesienie jakości obsługi i usprawnienie przyjmowania przez mundurowych interesantów z terenu gminy Kijewo Królewskie.

W każdy wtorek w godz. 8.00-10.00 oraz w każdy czwartek w godz. 16:00-18:00 w punkcie przyjęć dyżurował będzie dzielnicowy z terenu gminy tj. sierż.szt. Adam Hennig.

źródło: sierż.szt. Anita Zielińska
KPP Chełmno

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u