KPP Chełmno: SpoKREWnieni służbą

W dniu dzisiejszym 28.03.2017r policjanci z Chełmna włączyli się do ogólnopolskiej zbiórki krwi z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zbiórka krwi odbyła się w punkcie krwiodawstwa na terenie Zespołu Opieki Zdrowotnej w Chełmnie.

Kontynuując ogólnopolską akcję “SpoKREWnieni służbą” trwającą przez cały miesiąc marzec br policjanci z Chełmna również włączyli się do tej akcji. Zbiórka krwi została zapoczątkowana w dniu 1 marca 2017r kiedy obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Akcja została zainicjowana przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka , który m.in powiedział ” Żołnierze Wyklęci przelewali krew za wolność Polski. Dziś pamiętamy o nich. W czasach pokoju oddajemy hołd Żołnierzom Wyklętym, ale także staramy się pomagać tym , którzy tej pomocy potrzebują stąd nasza akcja” .

Wśród mundurowych z Chełmna są osoby , które systematycznie oddają krew i są jej honorowymi dawcami. Do oddawania krwi zachęcamy wszystkie osoby chętne nie tylko przy okazji zorganizowanych akcji. Komu pomagamy? Wszystkim chorym, ofiarom wypadków potrzebującym krwi oraz samemu sobie. Kiedyś też możemy jej potrzebować.

asp. szt. Gabriela Andrzejczyk
p.o oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Chełmnie

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u