KPP Chełmno: Z Wisły wyłowiono nn mężczyznę

Policjanci z Chełmna ustalili tożsamość mężczyzny, który przypomnijmy w dniu 16 lipca 2017r został znaleziony przez małżeństwo z Chełmna w korycie rzeki Wisły w miejscowości Starogród Dolny. Mężczyzna nie posiadał przy sobie dokumentów.

W wyniku prowadzonej sprawy poszukiwawczej przez policjantów z Chełmna rozesłano komunikaty do wszystkich jednostek na terenie całego kraju. Na podstawie uzyskanych informacji ustalono tożsamość mężczyzny. Okazał się nim 31- letni mieszkaniec Bydgoszczy. Jego zaginięcie zgłoszono w dniu 10 lipca 2017r w Komisariacie Policji Bydgoszcz -Szwederowo.

W dniu 16 lipca 2017r około godziny 17:30 w korycie rzeki Wisły na wysokości wsi Starogród Dolny pow. chełmiński zostały ujawnione zwłoki nn mężczyzny. Komenda Powiatowa Policji w Chełmnie prowadzi sprawę poszukiwawczą w celu ustalenia tożsamości osoby. Wszyscy, którzy posiadają informacje identyfikujące mężczyznę proszeni są o kontakt na nr tel alarmowego 997 lub 112.

RYSOPIS MĘŻCZYZNY:
– wiek około 30-35 lat
– wzrost około 180 cm
– waga 90 kg
– krępa budowa ciała
– twarz okrągła
– włosy krótkie ciemny blond
– częściowy zarost na twarzy
– pojedyncze braki w uzębieniu

ZNAKI SZCZEGÓLNE:
– na lewym podudziu mężczyzna posiada tatuaż nieczytelny napis – znaki lub litery w pionie najprawdopodobniej tzw. “samoróbka”.

UBIÓR:
– w trakcie ujawnienia zwłok mężczyzna miał ubrane majtki typu bokserki koloru niebieskiego z czerwonym napisem po lewej stronie AS oraz po prawej stronie z wizerunkiem uśmiechniętego chłopca.

źródło: KPP Chełmno
asp.szt. Gabriela Andrzejczyk

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u