Tragiczny finał poszukiwań Huberta

Przy brzegu Wisły w Nowych Dobrach (gmina Chełmno) znaleziono ciało 18-latka. Policja potwierdza, że ciało należy do młodego mieszkańca wsi Klamry, który zaginał w środę wieczorem.

Prośba o pomoc w odnalezieniu zaginionego mężczyzny. Policjanci poszukują 18 letniego Huberta Nogalskiego, który ostatni raz widziany był w dniu 19.09.2018r. w domu rodzinnym w miejscowości Klamry.
W dniu 20.09.2018r. około godz. 11.30 chełmińscy policjanci przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 18 letniego Huberta Nogalskiego, który po raz ostatni widziany był w dniu 19.09.2018r. około godz. 23.00 w domu rodzinnym w miejscowości Klamry. Bliscy zaginionego nie są w stanie określić jego dokładnego ubioru. Wiadomo jedynie, że zabrał ze sobą kurtkę z kapturem koloru czarnego oraz, że posiada obuwie sportowe koloru czarnego (typu trampki) z białą podeszwą. Zaginiony to mężczyzna w wieku 18-lat, około 180 cm. wzrostu, szczupły, włosy krótkie w kolorze ciemny blond, oczy koloru szarego, uzębienie pełne.
ra
Wszystkie osoby mogące pomóc w znalezieniu Huberta Nogalskiego prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji – numer alarmowy 112
Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u