MBP Chełmno: 20.000 e-booków i audiobooków

Mam dla Państwa nową propozycję. Otóż od 1 marca 2018 r. przystąpiliśmy do Konsorcjum Bibliotek podregionu toruńsko-włocławskiego województwa kujawsko-pomorskiego i wspólnie wykupiliśmy dostęp do platformy Legimi, oferującej dostęp do 20 000 e-booków i audiobooków na tabletach, smartfonach, komputerach i e-czytnikach. Są to nowości wydawnicze wiodących wydawnictw (beletrystyka).

Przypominamy, iż od kilku lat proponujemy dostęp do bazy IBUK libra. Legimi różni się od Ibuka tematyką – Ibuk ma przede wszystkim książki naukowe, Legimi beletrystykę. Plus Legimi jest taki, że biblioteki przystępujące do konsorcjum otrzymają dostęp do całej platformy.


Le g i m i

Miejska Biblioteka Publiczna im. Walentego Fiałka w Chełmnie zachęca do korzystania z bezpłatnego dostępu do platformy Legimi, w której znajdziecie do 25 000 książek w formie cyfrowej do czytania na tablecie, smartfonie lub czytniku.

KATEGORIE: Kryminał, Fantastyka i sci-fi, Obyczajowe i romanse, Sensacja, thriller, horror, Literatura faktu, reportaże, biografie, Dla dzieci i młodzieży, Humanistyka, Języki obce, Nauka i nowe technologie, Poradniki, Styl życia, Religia i duchowość, Aktualności, Edukacja, Specjalistyczne, Poezja i dramat

Aby uzyskać dostęp do serwisu, wystarczy:

Odwiedzić chełmińską bibliotekę, założyć kartę biblioteczną i pobrać kod dostępu.

  • Wejść na stronę www.legimi.com/WIMBP_B i założyć darmowe konto.
  • Wpisać unikatowy kod otrzymany w bibliotece.
  • Pobrać bezpłatną aplikację Legimi.
  • Zalogować się do aplikacji i rozpocząć przygodę czytelniczą!

.

Aby przedłużyć dostęp do serwisu na kolejny miesiąc, należy:

  • Pobrać w bibliotece kod dostępu na kolejny miesiąc.
  • Wejść na stronę www.legimi.com/WIMBP_B i zalogować się na swoje konto, wpisując login i hasło użyte podczas rejestracji do serwisu.
  • Po zalogowaniu wpisać kod dostępu otrzymany w Bibliotece.

Wszelkie pytania w sprawach technicznych należy kierować na adres: support@legimi.com


 

źródło: Marzanna Pieniążek
Miejska Biblioteka Publiczna im. Walentego Fiałka
al. 3 Maja 2, Chełmno

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u