Wyniki wyborów samorządowych 2018

Kandydaci na Burmistrza Miasta, którzy uzyskali największą liczbę głosów:
MIKIEWICZ Artur 3.289 głosów, 43,24%
KĘDZIERSKI Mariusz Arkadiusz 3.107 głosów, 40,85%
MAJEWSKI Michał Marian 1.210 głosów, 15,91%

ostateczne rozstrzygnięcie podczas II tury wyborów 4 XI


Kandydaci do Rady Miasta, którzy uzyskali największą liczbę głosów i mandat w swoich okręgach wyborczych:
SMOLIŃSKA Ilona, Obwód nr 1

DEREBECKI Wiesław, Leon Obwód nr 2
MAĆKOWSKI Adam, Obwód nr 3
JAMBOR-SKUPNIEWICZ Iga Malwina, Obwód nr 4
MROZEK Magdalena, Obwód nr 5
MURAWSKI Piotr, Obwód nr 6
STRZELECKI Wojciech Marek, Obwód nr 7
WIKIERA Dominika Katarzyna, Obwód nr 8
OLSZEWSKI Marek Waldemar, Obwód nr 9
WRAŻEŃ Michał, Obwód nr 10
MIKRUT Remigiusz Jan, Obwód nr 11
PIOTROWSKI Waldemar Zenon, Obwód nr 12
GĘBKA Marek, Obwód nr 13
ZIMA Małgorzata, Obwód nr 14
ŻULEWSKA Dorota, Obwód nr 15

Szczegółowe wyniki:
(pogrubione imiona i nazwiska oznaczają zdobycie mandatu)

okręg nazwisko i imię głosów % w okręgu
1 SMOLIŃSKA Ilona 143 31.78%
1 WITKOWSKI Krzysztof 27 6.00%
1 JANOWSKI Jakub 78 17.33%
1 KLESZCZYŃSKI Maciej Antoni 73 16.22%
1 KORDOWSKI Jacek Mirosław 129 28.67%
2 DEREBECKI Wiesław Leon 119 31.23%
2 SPANDOWSKA Marta 87 22.83%
2 SOBIERALSKI Leszek Mariusz 106 27.82%
2 KNAP Władysław 69 18.11%
3 MAĆKOWSKI Adam 169 42.68%
3 KLEMAŃSKA Kamila Karolina 105 26.52%
3 WOJCIECHOWSKI Andrzej Tadeusz 122 30.81%
4 JAMBOR-SKUPNIEWICZ Iga Malwina 88 26.11%
4 SURMACZ Małgorzata Anna 60 17.80%
4 GRZEGOROWSKI Tadeusz 38 11.28%
4 PILKIEWICZ Małgorzata Urszula 76 22.55%
4 ZIEMECKI Adam Bartłomiej 75 22.26%
5 MROZEK Magdalena 189 31.19%
5 CHOJNACKA Barbara Regina 87 14.36%
5 WOŹNY Wojciech Józef 142 23.43%
5 LOLO Łukasz Mieczysław 188 31.02%
6 MURAWSKI Piotr 312 48.60%
6 KARNOWSKI Sławomir 86 13.40%
6 KONOWALIK Danuta Elżbieta 244 38.01%
7 STRZELECKI Wojciech Marek 285 64.33%
7 GMIŃSKI Tomasz Jan 158 35.67%
8 WIKIERA Dominika Katarzyna 178 36.63%
8 JAWORSKI Mirosław 103 21.19%
8 TRZCIŃSKI Franciszek 70 14.40%
8 DZIKOWSKI Grzegorz 135 27.78%
9 OLSZEWSKI Marek Waldemar 188 37.30%
9 ADAMCZYK Katarzyna Agnieszka 62 12.30%
9 FROST Andrzej 105 20.83%
9 ZAWADZKI Tomasz 68 13.49%
9 ROSOŁOWSKI Karol Andrzej 81 16.07%
10 WRAŻEŃ Michał 292 45.41%
10 FRYCKOWSKI Marek 93 14.46%
10 WIROSŁAWSKI Dariusz Piotr 258 40.12%
11 MIKRUT Remigiusz Jan 281 52.33%
11 MACIEJEWSKI Robert Jan 142 26.44%
11 WITKOWSKI Ariel 114 21.23%
12 PIOTROWSKI Waldemar Zenon 208 41.27%
12 STARZYK Tadeusz 57 11.31%
12 KOWALSKI Marek 117 23.21%
12 PLAK Leszek Wiesław 122 24.21%
13 GĘBKA Marek 214 41.00%
13 RIEDEL Zofia Anna 97 18.58%
13 SUM Paweł Kazimierz 211 40.42%
14 ZIMA Małgorzata 170 29.36%
14 GUCIA Danuta Maria 49 8.46%
14 DERKACZ Olga 91 15.72%
14 PRZYBYTKOWSKA Kamila Izabela 149 25.73%
14 CHOJNACKI Tomasz Marian 120 20.73%
15 ŻULEWSKA Dorota 196 47.57%
15 MACIEJEWSKA Liliana Anna 146 35.44%
15 BUDZIŁO Roman Zbigniew 70 16.99%

 


Kandydaci do Rady Powiatu, którzy uzyskali największą liczbę głosów i mandat w swoich okręgach wyborczych:
GIŻYŃSKA Małgorzata Maria, Obwód nr 1, 367 głosów, 4.99%
GRYSZAN Violetta Barbara, Obwód nr 1, 470 głosów, 6.39%
KONIECZNA Barbara Krystyna, Obwód nr 1, 595 głosów, 8.09%
JACH Dariusz Piotr, Obwód nr 1, 226 głosów, 3.07%
GAMAŃSKI Zdzisław, Obwód nr 1, 704 głosów, 9.57%
BŁAŻEJEWICZ Janusz Maksymilian, Obwód nr 1, 365 głosów, 4.96%
STEFANIAK Arkadiusz Andrzej, Obwód nr 2, 276 głosów, 7.93%
PILARSKI Marcin Andrzej, Obwód nr 2, 485 głosów, 13.94%
KOŁODZIEJEK Damian, Obwód nr 2, 476 głosów, 13.68%
ZIMON Antoni Jan, Obwód nr 2, 158 głosów, 4.54%
MARWITZ Paweł Michał, Obwód nr 3, 561 głosów, 13.99%
KRZEMIŃSKI Mariusz Henryk, Obwód nr 3, 226 głosów, 5.63%
SIĘBOR Piotr, Obwód nr 3, 518 głosów, 12.91%
PUDŁO Magdalena Maria, Obwód nr 3, 384 głosów, 9.57%
CHRZANOWSKA Halina Ewa, Obwód nr 4, 326 głosów, 8.47%
ŚLIWIŃSKI Dariusz, Obwód nr 4, 574 głosów, 14.92%
CABAJ Jerzy Stanisław, Obwód nr 4, 335 głosów, 8.71%

Szczegółowe wyniki:
(pogrubione imiona i nazwiska oznaczają zdobycie mandatu)

okręg nazwisko i imię głosów % w okręgu
1 GIŻYŃSKA Małgorzata Maria 367 4.99%
1 GRYSZAN Violetta Barbara 470 6.39%
1 KONIECZNA Barbara Krystyna 595 8.09%
1 JACH Dariusz Piotr 226 3.07%
1 GAMAŃSKI Zdzisław 704 9.57%
1 BŁAŻEJEWICZ Janusz Maksymilian 365 4.96%
1 PODYMA Józef Stanisław 119 1.62%
1 GLAMOWSKA Grażyna 72 0.98%
1 GAJEWSKI Waldemar Jerzy 31 0.42%
1 RUTKOWSKA Janina 35 0.48%
1 SZMYD Janusz 25 0.34%
1 ZAWILIŃSKI Zdzisław Jan 19 0.26%
1 KOPCZYK Jadwiga 24 0.33%
1 KRZEMIŃSKA Beata 358 4.87%
1 ŚLIWIŃSKA Monika 81 1.10%
1 MARSZAŁEK Jan Andrzej 133 1.81%
1 GRZESZCZAK Patryk Łukasz 229 3.11%
1 KRZYSZTYNIAK Tomasz Marek 201 2.73%
1 BRZOZEK Aneta Maria 50 0.68%
1 GŁÓWCZYŃSKI Wojciech 151 2.05%
1 NIEDŹWIEDZIUK Adam Jerzy 63 0.86%
1 WOLSKA Anna Maria 82 1.11%
1 WÓJCIK Dariusz Marian 66 0.90%
1 WOŹNIAK Agnieszka Barbara 26 0.35%
1 WIŚNIEWSKI Kazimierz Franciszek 36 0.49%
1 NIEMIEC Katarzyna Joanna 23 0.31%
1 WELTER Józef Franciszek 108 1.47%
1 ROSTEK Maria 385 5.23%
1 SMĘTEK Karol Kazimierz 371 5.04%
1 SZOK Zdzisław Jan 70 0.95%
1 FAFIŃSKA Elżbieta Maria 51 0.69%
1 PIOTROWSKA Małgorzata 33 0.45%
1 STARZYK Janina 36 0.49%
1 RULEWSKI Janusz Czesław 82 1.11%
1 ALABA-WESOŁOWSKA Jadwiga 132 1.79%
1 DAJEWSKA Kamila Marlena 96 1.31%
1 GIŻYŃSKI Lesław Wiesław 196 2.66%
1 OSIKA Piotr Paweł 139 1.89%
1 PŁOTKOWIAK Anna 55 0.75%
1 SAWICKA Krystyna Maria 45 0.61%
1 WNĘK Dariusz 17 0.23%
1 KORDOWSKA Anna 307 4.17%
1 PANEK Andrzej Wojciech 189 2.57%
1 GERKA Ewa Krystyna 125 1.70%
1 KARNOWSKI Łukasz 208 2.83%
1 WITKOWSKA Magdalena Dorota 70 0.95%
1 FRĄCZKOWSKI Wojciech 90 1.22%
2 STEFANIAK Arkadiusz Andrzej 276 7.93%
2 PILARSKI Marcin Andrzej 485 13.94%
2 KOŁODZIEJEK Damian 476 13.68%
2 ZIMON Antoni Jan 158 4.54%
2 BUŁAŚ Barbara 104 2.99%
2 KMINIKOWSKI Zbigniew 30 0.86%
2 MOTYLEWSKI Ireneusz Przemysław 23 0.66%
2 PSZENICZNA Maria 100 2.87%
2 TWORZEWSKA Ewa Maria 37 1.06%
2 GÓRECKA Grażyna 129 3.71%
2 WIŚNIEWSKA Justyna 46 1.32%
2 JANICKI Wojciech Jakub 129 3.71%
2 PIŃCZEWSKI Edmund Stanisław 55 1.58%
2 CHRUŚCIEL Krzysztof 59 1.70%
2 WIŚNIEWSKA Wiesława 46 1.32%
2 MAIER Ewelina Magdalena 34 0.98%
2 KANIEWSKI Michał Leszek 16 0.46%
2 ŻABKA Roman Telesfor 20 0.57%
2 KLAFCZYŃSKA Katarzyna Zofia 32 0.92%
2 MICHOŃ Waldemar 48 1.38%
2 PESZKA Aleksander Alfons 180 5.17%
2 BUCHHOLZ-GUGAŁA Katarzyna Monika 131 3.77%
2 PAWŁOWSKA-WOSKOWICZ Justyna Agnieszka 44 1.26%
2 KŁOSOWSKI Paweł 71 2.04%
2 WYDRZYŃSKA Magdalena 49 1.41%
2 BIŃCZYK Wojciech 138 3.97%
2 BUGAJSKI Paweł 48 1.38%
2 CEMPURA Danuta 46 1.32%
2 DRĄŻEK Renata Zofia 66 1.90%
2 KOŚCIŃSKA Marta 54 1.55%
2 ZAWADZKA Izabela Maria 46 1.32%
2 MARON Sylwia Barbara 52 1.49%
2 RAŚ Bartłomiej 139 4.00%
2 BABICZ Aleksandra 112 3.22%
3 MARWITZ Paweł Michał 561 13.99%
3 KRZEMIŃSKI Mariusz Henryk 226 5.63%
3 SIĘBOR Piotr 518 12.91%
3 PUDŁO Magdalena Maria 384 9.57%
3 BOBIN Monika Janina 167 4.16%
3 JANTOŃ Beata Jadwiga 120 2.99%
3 GULCZYŃSKI Jan Kazimierz 149 3.71%
3 SKOMRA Katarzyna Urszula 223 5.56%
3 WIŚNIEWSKI Andrzej 40 1.00%
3 CHMIELEWSKA Genowefa 9 0.22%
3 JAMKA Teresa 8 0.20%
3 KOWAL Paweł Stanisław 12 0.30%
3 CIEMNIEWSKI Jarosław 156 3.89%
3 MIETŁA Bernadeta 173 4.31%
3 MOSKAL Kazimierz Józef 137 3.42%
3 HEJDA Aleksandra 69 1.72%
3 BEDNAREK Małgorzata 58 1.45%
3 BOJANOWSKI Marcin Michał 82 2.04%
3 JABŁOŃSKI Marek Jerzy 322 8.03%
3 NOWACKI Krzysztof Kazimierz 19 0.47%
3 STACHEWICZ Dorota Kinga 55 1.37%
3 ZACHAREK Krystyna 33 0.82%
3 KURDYNOWSKI Mirosław 223 5.56%
3 PLISZCZYŃSKA Joanna Jolanta 42 1.05%
3 DERA Zdzisław Józef 126 3.14%
3 MILANOWSKA Teresa Maria 14 0.35%
3 SZATKOWSKI Mateusz 85 2.12%
4 CHRZANOWSKA Halina Ewa 326 8.47%
4 ŚLIWIŃSKI Dariusz 574 14.92%
4 CABAJ Jerzy Stanisław 335 8.71%
4 DAMS Danuta Elżbieta 91 2.37%
4 DUDZIŃSKI Zbigniew Stanisław 247 6.42%
4 KRAKÓWKA Tadeusz 72 1.87%
4 MODZELEWSKA Anna Karolina 50 1.30%
4 SZPRĘGLEWSKI Michał Kazimierz 95 2.47%
4 DRĄŻKOWSKI Tomasz 109 2.83%
4 OSUCH Kamila 199 5.17%
4 PISKORSKI Kamil Sebastian 40 1.04%
4 TAGLEWSKA Katarzyna 96 2.50%
4 KRAKOWIAK Anna Wiesława 32 0.83%
4 DRĄŻKOWSKI Marek 14 0.36%
4 SOBIERALSKA Paulina 20 0.52%
4 SULIKOWSKI Damian 4 0.10%
4 BIELAWSKA Marlena 4 0.10%
4 RADGOWSKI Mieczysław Witold 233 6.06%
4 KOTOWICZ Sylwia Katarzyna 69 1.79%
4 WOJNOWSKA Mariola Ewa 130 3.38%
4 PORĘBSKA Nina 190 4.94%
4 NITUBYDZ Kazimierz 33 0.86%
4 CZARNECKA-KACHNIARZ Katarzyna Małgorzata 37 0.96%
4 KOTOWICZ Adam 37 0.96%
4 RZEŹNIKOWSKI Stanisław Jan 91 2.37%
4 ZALEWSKI Grzegorz Jerzy 221 5.74%
4 MODLIBORSKA Irena 154 4.00%
4 KWIATKOWSKA Aneta Krystyna 138 3.59%
4 CHMARZYŃSKI Tomasz 206 5.35%

Więcej szczegółów o Wyborach Samorządowych 2018

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u