Zagłosuj na czujnik powietrza dla Chełmna

Oddaj na głos na czujnik w naszym mieście, wystarczy że podasz swój adres email, a następnie potwierdzisz głos w otrzymanej wiadomości weryfikacyjnej. Jedynym wymaganym polem do zaznaczenia jest “Captcha nie jestem botem” oraz zgoda na postanowienia regulaminu.

GŁOSOWANIE

Aktualnie najbliższy czujnik jest zainstalowany w Świeciu, ale gołym okiem widać,  a nosem czuć że jest źle? Jak bardzo – bez czujnika tego się nie dowiemy – dlatego zachęcamy gorąco do udziału w konkursie. Zgłoszona lokalizacja to budynek szkoły w centrum miasta. Dlaczego Szkoła? Bo Szkoły czy budynki administracji publicznej są dodatkowo “premiowane” (mają większą szansę na zainstalowanie czujnika niż budynek prywatny).

Jak odczytać dane z czujnika? W bardzo prosty sposób. Aktualnie na stronie ISI chelmno.com.pl w dziale ostrzeżenia meteo znajduje się mini mapka z najbliższymi czujnikami (kolor zielony bardzo dobra jakość powietrza, czerwony bardzo zła jakość powietrza). Mamy nadzieję że pojawi się “chełmińska kropka” na tej mapce, ale nie ma nic za darmo trzeba głosować i to najlepiej codziennie by zapłać się do czołówki!

Dane z czujników z całego województwa są także prezentowane na zaprzyjaźnionej stronie z pogodą dla Chełmna oraz na zbiorowej mapie Polski.

Po za danymi dotyczącymi jakości powietrza zyskamy dostęp do takich danych jak wilgotność powietrza, temperatura oraz ciśnienie atmosferyczne.

Materiały promujące akcję i konkurs:
plakat_promujacy_CCH_small.pdf

 

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u