KPP Chełmno: Debata i konsultacja społeczne

Komendant Powiatowy Policji w Chełmnie nadkom. Andrzej Szczepański, zaprasza mieszkańców gminy Lisewie i Papowo Biskupie na debatę społeczna pn. „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”, oraz konsultację dotyczącą odtworzenia Posterunku Policji w Lisewie.

W dniu 22.02.2019r. (piątek) o godzinie 17.00 na ul. Toruńskiej 16 w Lisewie (budynek Szkoły Podstawowej), odbędzie się debata społeczna pn. „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”, oraz konsultacja społeczna dotycząca odtworzenia Posterunku Policji w Lisewie. W wydarzeniu udział wezmą zaproszeni goście tj. Wójt Gminy Lisewo, Wójt Gminy Papowo Biskupie, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Chełmnie oraz Sołtysi poszczególnych gmin. Spotkanie kierowane jest w szczególności do mieszkańców gminy Lisewo oraz Papowo Biskupie. Jego celem jest zacieśnienie współpracy ze społeczeństwem i bliższe poznanie problemów, a także rozpropagowanie narzędzia „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”.
Serdecznie zapraszamy.
źródło: asp. Dorota Lewków
Jednoosobowe Stanowisko ds. Prasowo-Informacyjnych
Komenda Powiatowa Policji w Chełmnie
Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u