KPP Chełmno: Nowy Zastępca Komendanta Policji

Z dniem 15.02.. Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy delegował do dalszego pełnienia służby na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Chełmnie nadkom. Krzysztofa Dulińskiego. Wprowadzenia dokonał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji   w Bydgoszczy insp. Artur Malinowski.

14.02. o godz. 09.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Chełmnie odbyła się uroczystość podczas której, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Artur Malinowski wręczył rozkaz personalny nadkom. Krzysztofowi Dulińskiemu. Nowy Oficer od dnia jutrzejszego (15.02) został delegowany do pełnienia służby na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Chełmnie. W uroczystym spotkaniu poza insp. Arturem Malinowskim i nadkom. Krzysztofem Dulińskim uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Chełmnie nadkom. Andrzej Szczepański oraz zebrani funkcjonariusze i pracownicy jednostki.
Na koniec uroczystości  głos zabrał mł. insp. Witold Markiewicz, który podziękował za dotychczasową współpracę i życzył swojemu następcy dalszych sukcesów, na tak odpowiedzialnym stanowisku służbowym.
źródło: Komenda Powiatowa Policji w Chełmnie
Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u