KPPSP: Eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem: “Młodzież zapobiega pożarom”

13 marca 2019r. w Szkole Podstawowej nr 2 odbyły się eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem: “Młodzież zapobiega pożarom”.
Organizatorem turnieju, który ma na celu popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej była Ochotnicza Straż Pożarna w Chełmnie. W eliminacjach miejskich Chełmnie udział wzięło 23 uczniów reprezentujących szkoły w trzech kategoriach wiekowych. W wyniku przeprowadzonych eliminacji, które polegały na rozwiązaniu testu wiedzy składającego się z 30 pytań do finału powiatowego awansowały po 2 najlepsze osoby z każdej kategorii wiekowej.

Kat. I – Szkoły podstawowe klasy I-VI
1.miejsce Damian Kurowski SP 2,
2 miejsce Michał Krawczyk – SP4

Kat II – Szkoły podstawowe klasy VII-VIII oraz gimnazjum
1 miejsce Aleksander Niedzielski SP 1,
2 miejsce Artur Szymański SP 4

Kat III – Szkoły średnie
1 miejsce Julia Trzcińska Zespół Szkół nr 2,
2 miejsce Dominik Kwiatkowski Zespół Szkół nr 2

Wszyscy uczestnicy zmagań otrzymali dyplomy a nagrody dla najlepszej trójki w każdej kategorii wiekowej ufundował i wręczył osobiście Burmistrz Miasta Chełmna Artur Mikiewicz. Finał powiatowy odbędzie się 5 kwietnia br. w Komendzie Powiatowej PSP w Chełmnie.

źródło: kpt. mgr Tomasz Guzek
KPPSP Chełmno

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u