Walentynki Chełmińskie już pełnoletnie…

Świętowanie tegorocznych Walentynek rozpoczęliśmy 14 lutego na rynku, tu już od rana i na głównym deptaku miasta trwał jarmark walentynkowy, trwała akcja zbiórki krwi „Kropla miłości – kocham, pomagam” w szkole ZSCKP w Grubnie odbywał się konkurs kulinarny „Alchemia i Amory w kuchni”, w „Farze” można było obejrzeć relikwie święto Walentego i posłuchać ich historii od przewodników, na płycie rynku budowaliśmy serce w walentynkowym happeningu. Na scenie trwał Festiwal Piosenki Miłosnej, a także wystąpili; Dawid Okoński oraz zespół Myasta. Finałem 18-tych walentynek był koncert gwiazdy wieczoru MARGARET.

Dzień później obchodziliśmy również walentynkowe klimaty w kinoteatrze RONDO odbył się koncert muzyki filmowej „Gwiazdorskie Walentynki” oraz nocny maraton filmowy. W trakcie wydarzenia otworzone zostały dwie wystawy: pokonkursowa „Chełmno komiksem malowane” im. Tomasza Marciniaka oraz wystawa #LOVEPME z kolekcji Mariana Sołobodowskiego.

Na zakończenie obchodów święta zakochanych w sobotę od rana trwało „walentynkowe morsowanie”, w osadzie rycerskiej odbył się turniej łuczniczy ogniste serca, a w kościele farnym wystąpił zespół Raz, Dwa, Trzy z koncertem „Ważne piosenki”

Walentynkowa Galeria

Pingowanie i komentowanie jest wylaczone.

Komentowanie zastalo wylaczone.

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u