O nas

Portal jest prywatną inicjatywą, której celem jest promocja naszego miasta w kraju i zagranicą oraz udostępnienie najświeższych informacji. Internetowy Serwis Informacyjny jak i jego autorzy nie są związani z żadną opcją polityczną i prezentuje prywatne poglądy, dbając o rzetelny przekaz informacji. Portal działa od 28 czerwca 2002 roku (w obecnej wersji od 30 grudnia 2012 roku, wcześniejszy wygląd już się odpowiednio zestarzał przez 6 lat więc czas na zmiany). Praktycznie z roku na rok mogliśmy pochwalić się kolejnymi kilkunastotysięcznymi wzrostami popularności / odwiedzin naszej witryny. I pomyśleć że w 2005 roku cieszyliśmy się z przekroczonej liczby 20 000 odwiedzin rocznie, teraz to jest w naszym zasięgu w skali miesiąca! W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim Internautom odwiedzających nasz serwis i liczymy na częstsze odwiedziny.

Przez ostatnie lata bacznie obserwowaliśmy inne podobne serwisy czerpiąc z nich tylko te najlepsze pomysły, to wszystko po to aby zaspokoić Wasze drodzy internauci potrzeby i oczekiwania.

Musimy z przykrością przyznać że przez 10-letnią naszą pracę musieliśmy dokładać do interesu (opłata za serwer i domenę), miejmy nadzieję że to się zmieni za sprawą przejścia pod skrzydła MMS Studio.

Przez te wszystkie lata praktycznie tylko dwie osoby pracowały przy serwisie (“sprawdzony tandem” Pitrex i DiVeR), oczywiście nie możemy pominąć osób które niestety szybko zrezygnowały ze współpracy, były też osoby i organizacje które przez wiele lat nas wspierały:
– Janusz Ballarin (Czas Chełmna),
– Monika Smól (Gazeta Pomorska),
– Janusz Napora (ChDK),
– Marcin Dombrowski (ChDK),
– Adam Jendryczka,
– Zbigniew Komorowski,
– Urząd Miasta

za co w tym miejscu pragniemy wszystkim serdecznie podziękować za tak owocną współpracę i liczymy na wsparcie w kolejnych latach.

Przez ostatnie 6 lat napisaliśmy dla Państwa ponad 1000 artykułów i prawie tyle samo zaproszeń na wydarzenia kulturalne i nie tylko.

W redakcyjnym archiwum posiadamy dwa wycinki prasowe opisujące naszą stronę WWW, a także serwis WAP:

WWW_s

WAP_s

czch_2007_s

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u