Ogłoszenia – dodaj

Dodaj ogłoszenie:

Imię i nazwisko (wymagane, niepublikowane)

Adres email (wymagane, niepublikowane)

Kontakt do ogłoszenia (nr telefonu, adres email, nr komunikatora itp.)

Treść ogłoszenia (bez danych kontaktowych)

captcha

Informujemy, że ogłoszenia dostarczone do nas elektronicznie, również będą emitowane na kanale lokalnym “Nasze Chełmno” w BTVK “GAWEX”. Jeśli nie posiadasz komputera z dostępem do Internetu, a chcesz zamieścić ogłoszenie należy zanieść treść ogłoszenia napisaną na karteczce do chełmińskiej siedziby BTVK “GAWEX” (Chełmno, ul. Wodna 30a), a Twoje ogłoszenie pojawi się na początku przyszłego tygodnia na kanale lokalnym “GAWEX”u i na niniejszej stronie.

W ogłoszeniach dostępnych za pośrednictwem internetu na stronie chelmno.com.pl możliwe jest jedynie podlinkowanie zdjęcia bądź gotowej galerii. Podlinkowanie oznacza nic innego jak zaadresowania odnośnika tekstowego do zdjęcia, które zostało wcześniej przez ogłoszeniodawcę zamieszczone w internecie np. za pomocą serwisu świadczącego usługę hostingowania plików graficznych np. zapodaj.net, www.imagic.pl, www.fotosik.pl, fothost.pl itp. (regulamin zatwierdza ogłoszeniodawca po wcześniejszym zapoznaniu się z nim i to on ponosi odpowiedzialność za ewentualne naruszenia praw autorskich). Adres URL takiego zdjęcia powinien być dołączony do ogłoszenia.

W związku z powyższym ogłoszenia, które są emitowane na kanale lokalnym “Nasze Chełmno” w telewizji kablowej BTVK “GAWEX” nie będą zawierać zdjęcia ani odnośnika do zdjęcia bądź galerii.

Ogłoszenia zawierające treści reklamowe oraz sugerujące prowadzenie działalności gospodarczej nie będą zamieszczane w formie bezpłatnych ogłoszeń. Zachęcamy do kontaktu z działem reklamy naszego ISI,

Załączone w e-mailach zdjęcia nie będą przetwarzane.

Ogłoszenia nadesłane bezpośrednio e-mailem
nieposiadające tytułu “Ogłoszenia”
niezostanie zamieszczone!

ISI chelmno.com.pl nie ponosi odpowiedzialności
za treść zamieszczanych ogłoszeń!

Zobacz także:
różne
nieruchomości

Powered by WordPress | Download Free WordPress Themes | Thanks to Themes Gallery, Premium Free WordPress Themes and Free Premium WordPress Themes

stat4u